Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PKK 8 Aylık Bebeği İşte Böyle Vurdu!

30.09.2011 09:53
Batman'da, teröristlerin sivilleri katlettiği olayla ilgili detaylar ortaya çıktı. 8 aylık bebek ve annesini öldüren PKK'lıların saldırı anı görüntüleri basına dağıtıldı.

Batman'da, teröristlerin sivilleri katlettiği olayla ilgili detaylar ortaya çıktı. Yetkililer, teröristlerin saldırdığı ana ait güvenlik kamerası görüntülerini basınla paylaştı.

Batman Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, saldırı hazırlığındaki teröristler karşılarında güvenlik güçlerini görünce panikledi. Terörist "U" dönüşü yapıp hem güvenlik güçlerine hem de Doru ailesinin içinde bulunduğu araca ateş açtı.

Emniyet Müdürlüğü olayı bütün çıplaklığıyla ortaya koyan güvenlik kamerası görüntülerini akşam saatlerinde basınla paylaşacak. Pazartesi akşam saatlerinde, terörislerin düzenlediği saldırıda, Anne Mizgin ve kızı Sultan Doru yaşamını yitirmişti.

Anne karnındaki 8 aylık bebek ise alınmış, bir gün boyunca hayata tutunmuş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Terör örgütü ve yandaşları bu katliamın ardından sivillerin güvenlik güçleri tarafından vurulduğu yönünde gerçek dışı propaganda yapmıştı. Batman Emniyet Müdürlüğü olayın görüntülerini basına dağıttı.

 

 

İşte Hain Saldırının Animasyonu!

 

Bu haber toplam 1448 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri