Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fişçi zihniyet her yerde aynı

11.05.2012 16:21
PKK'nın halka baskısı deşifre olurken, BDP'nin belediyeleri kazandığı yerlerde vatandaşları tek tek fişlediği tespit edildi.

Terör örgütünün baskı kurmayı amaçlayan uygulaması, Şanlıurfa'daki operasyonda deşifre oldu.

Star'ın haberine göre; Elde edilen dökümanlarda, BDP'nin belediyeleri kazandığı yerlerde vatandaşların kayıt altına alındıkları ortaya çıktı.

Stalinist bir yapılanmaya giden terör örgütü, toplumu baskıyla esir almayı yöntem olarak seçti. Terör örgütü karşı çıkanları ise silah zoruyla susturdu.

Güvenlik güçleri onların bu maskesini erken bir hamleyle boşa çıkardı. Toplumun bütün dokularına sızmaya çalışan yapılanmayı çözdü. Böylece terör örgütü üst yapılanması hedefine ulaşamadı.

Seri operasyonlarla terör örgütüne büyük darbe vuruldu. Her operasyondan sonra yapılanmanın bilinmeyen yönleri bir bir açığa çıkarıldı.

Şanlıurfa merkezli operasyonda ele geçirilen belgelerde, terör örgütü üst yapılanmasının BDP'nin belediyeleri kazandığı yerlerde vatandaşları tek tek fişlediği tespit edildi.

Viranşehir, Suruç ve Ceylanpınar'da vatandaşların aile hayatlarının, ticari ilişkilerinin ve siyasi eğilimlerinin kayıt altına alındığı ortaya çıktı.
 

Bu haber toplam 2526 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri