Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Silahlı PKK'lılardan korkmamış, Herondan korkmuş!

15.08.2012 14:53
PKK'nın kaçırdığını iddia ettiği CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün dönmesinin ardından yaptığı açıklamalar tartışılırken, açıklamasındaki bir bölüm kuşkuları iyice artırdı.
PKK'nın kaçırdığını iddia ettiği CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün dönmesinin ardından yaptığı açıklamalar tartışılırken, açıklamasındaki bir bölüm soru işaretlerine neden oldu.
 
Döndükten sonra birçok gazete ve haber kanallarına açıklama yapan Aygün'ün açıklamalarının tamamındaki ortak nokta PKK'nın kendisine nasıl iyi davrandığını anlatması oldu. Hattan "Bana yönelik herhangi bir tehdit yok. Son derece saygılı ve anlayışlı bir muamele var. 5-6 kişilik genç arkadaşlardı. Çok saygılı çocuklardı. Ayrılırken de duygusal anlar yaşadılar." diyerek kafalardaki soru işaretlerinin artmasına neden olan Aygün'ün açıklamalarındaki bir bölüm var ki bu kadarına da pes dedirtti.
 
SİLAHLI TERÖRİSTLRDEN KORKMAMIŞ, HERONLARDAN KORKMUŞ!
 
Aygün yaptığı açıklamanın bir bölümünde silahlı PKK'lılardan korkmadığını ancak kendisini korkutan tek şeyin üstlerinden geçen heron olduğunu özellikle vurguluyor. “Heronlar vardı. Onların ya da bir uçağın bombalaması halinde ölebilirdik. Bundan çekindim. Onun dışında bir endişem olmadı." diyen Aygün'ün bu sözleri kaçırılma olduğu iddia edilen olayla ilgili kuşkuları iyice artırdı.
Bu haber toplam 1874 defa okunmuştur
Bu nasıl kaçırma Kaçırma mı aşırma mı ?
ALİ HALKINHAVUKATI
Bu nasıl kaçırma, Kaçırma mı aşırma mı? Bu kadar kanlı bir örgütü ;" çocuklar, çok iyiyidiler, iyi davrandılar, gezdik, dolaştık, dağları özlemişim..." Mübarek kanlı bir örgütün eline düşmemiş iyilik sever çocuklarla piknik yapmış....
15 Ağustos 2012 Çarşamba 16:29
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri