Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PKK'dan MHP'ye Seks Kaseti Desteği

12.05.2011 00:42
Seks kasetleriyle başı dertten kurtulmayan MHP'ye teselli PKK'dan geldi! İşte ayrıntılar...

PKK’nın yayın organı FHA, MHP’lilerin ahlaksız görüntülerinin internete düşmesinden AK Parti'yi sorumlu tutarak, özel hayatın ihlal edildiğini iddia etti.

MHP kaset skandalıyla sarsılırken, partiye şaşırtıcı bir destek geldi. MHP'de 4 önemli ismin adaylıktan çekilmesi gündemdeki yerini korurken, 'özel hayatın ihlali' tartışmasına terör örgütü yandaşları da katıldı.

Terör örgütü PKK’nın yayın organı Fırat Haber Ajansı, internete düşen şok görüntülerden Hükümeti sorumlu tutarken, sözkonusu CHP ve MHP’lilerin “özel hayatlarının ihlal edildiğini” savundu.

FHA’DAN İLGİNÇ YORUM

'Özel hayat hiç bu kadar tehdit altında olmadı' diyen FHA, şöyle yazdı:

"Bazen ultraliberal olarak da sunulan İslamcı-muhafazakar AKP hükümeti döneminde, özel yaşam da hiç bu kadar tehdit altına alınmamıştı. Polisiye birimler her yerde insanları dinleyerek, savcılara telefon ve ortam dinlemelerinden oluşan iddianameler hazırlatırken, bunlara bir de internet ortamına düşürülen “özel yaşam” videoları eklendi. CHP eski lideri Deniz Baykal, bir videoyla koltuğundan edilirken, bugün de MHP seçimler öncesi farklı amaç için olsa da aynı yöntemin hedefinde. Kirli bir çatışmanın ortasında ise en büyük yarayı özel yaşam alıyor. Bu saldırı ise muhafazakar-islam görünümlü bir hükümet döneminde en çirkin şekilde yürütülüyor"

HÜKÜMET, MHP’NİN OYLARINI DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR

FHA haberiyle ayrıca, MHP oylarının AK Parti’ye kaymasından rahatsızlık duyduklarını ortaya koydu.

Haberde şöyle denildi: "Kürt kamuoyunda ciddi oranda desteğini yitiren AKP, ikna edemeyince BDP ve sol muhalefeti yoğun saldırılar altında tutarak seçim çalışması yapamaz durumda bırakmaya çalışıyor. Bunu yaparken, kaybettiği oyları ise toplayacak bir kaynak gerekiyor. Bunu da MHP’den sağlamaya çalışıyor. Seçimlerde bir iki puanlık gerilemenin bile büyük bir psikolojik çöküntüye yol açacağının farkında olan hükümet, aşırı milliyetçi oyları toplamak için en çirkin yöntemlere başvurabiliyor. Zaten seçimler öncesi bu ve benzeri skandalların ortaya çıkması bekleniyordu. Bu durum AKP’nin ciddi bir oy ihtiyacı olduğunu da gösteriyor. Bunun için MHP’nin baraj altında bırakılması gerekiyorsa, bunu hiç kuşkusuz yapmaya çalışacak. Zira AKP’nin geçen seçimlere oranla oylarını koruması ve hatta yükseltmesi için bu oya hayati derecede ihtiyacı var.”PKK’nın yayın organı FHA, MHP’lilerin ahlaksız görüntülerinin internete düşmesinden AK Parti Hükümetini sorumlu tutarak, “özel hayatın ihlal edildiğini" iddia etti. 

Bu haber toplam 3902 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

ahlaksızlık içinize işlemiş
Alper Eker
ahlaksızlık iliklerinize işlemiş. kokusu sarmış, bu pislikten kurtulamayacaksınız. kendinize yeni başka fantaziler bulmanızı tavsiye ederim. ahladan yoksun olduğunuzu biliyorduk ama, inançlarınızın bu kadar Makyavelist olduğunu aklımıza getirmek istemezdik. zira islamiyetin kabul etmediği aşikar. akıl hocalarınıza söyleyin de bir fetva çıkarıversinler bunun için.
12 Mayıs 2011 Perşembe 15:01
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri