Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ramazan ayında eylem talimatı verdi

21.07.2012 17:00
PKK'nın ve üst yapılanması KCK'nın bir numarası, bir kısım medya tarafından "güvercin" gibi gösterilmeye çalışılan Karayılan, ramazan ayında da eylemlerine devam edeceklerini açıkladı.

PKK'nın ve üst yapılanması KCK'nın bir numarası, bir kısım medya tarafından "güvercin" gibi gösterilmeye çalışılan Karayılan, ramazan ayında da eylemlerine devam edeceklerini açıkladı.

İşte Lisans Yerleştirme Sınavı Birincileri

LYS'de En Başarılı İller En Başarısız İller

Ramazan'da Tok Tutan Besinler Listesi

Dünyanın En Tembel Ülkeleri

Türkiye'nin Diğer 'Kandil'leri

Terör örgütü PKK'nın Kandil'deki bir numarası, KCK Yürütme Konseyi Başkan Murat Karayılan, Ramazan ayında kesinlikle ateşkes yapmayacaklarını açıkladı.

PKK'ya yakın internet sitesi olan ANF'ye konuşan Karayılan, ateşkesin mümkün olmadığını söyledi.

Bir süre önce Türk medyasının bir kısmı tarafından "güvercin" şeklinde nitelendirilen ve hatta Radikal Yazarı Avni Özgürel'in Kandil'e giderek röportaj yaptığı Karayılan, sözde "barış isteyen" bir kişi olarak gösterilmişti. Hatta Özgürel, Karayılan'la yaptığı görüşme sonrası Taraf'tan Neşe Düzel'e verdiği röportajda Karayılan için, "barış yolu yeniden nasıl açılır diye bir fırsat arayan bir insan gördüm" ifadesini kullanmıştı.

KARAKOL BASIP 8 ASKERİ ŞEHİT ETTİLER

O röportajdan kısa bir süre sonra PKK'lılar Dağlıca'daki karakola baskın yapmış ve 8 askerimizi şehit etmişti.

İşte bir kısım medya tarafından "barışçı" şeklinde gösterilmeye çalışılan PKK'nın Kandil'deki bir numarası Karayılan "barış"la uzaktan yakından ilgisi olmadığını bu sefer de kendisi ilan etmiş durumda.

KARAYILAN: RAMAZANDA ATEŞKES YOK

PKK'nın üst yapılanması KCK'nın da bir numarası olan Karayılan, "barış" bir yana ramazan ayında bile eylemlerine ara vermeyeceklerini açıkladı

Bu haber toplam 2154 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri