Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Taraf yazarı Baransu suçüstü yakalandı

13.06.2014 23:39
Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu okuyucuyu aldatmaya yönelik bir habere daha imza attı.

Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu sahip olduğu bir haber sitesi üzerinden kamuoyunu yanıltıcı bilgiler vermeye devam ediyor. AKP hükümetini zor durumda bırakmak için 2012'ye ait bazı arşiv görüntülerini yayınlayan Mehmet Baransu'nun yalan haberi çok uzun sürmedi.Hakkında devlete ait gizli belgeleri ele geçirme ve onları basın yayın organları yoluyla yanınlamak suçundan dava açılan Mehmet Baransu 55 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanıyor.

Sabıka kaydı sadece bununla sınırlı olmayan Baransu'nun Paris'te öldürülen PKK'lılarla ilgili hazırlanan sahte MİT belgesinden de hakkında adli soruşturma açılması bekleniyor.

İŞTE O HABERİN GÖRSELİ!


GÖRÜNTÜLER 8 EYLÜL 2012'E AİT!

Mehmet Baransu, Amed Haber Ajansı'na ait 8 Eylül 2012 günü Beytüşşebap'ta PKK'nın yol kesme görüntüsünü yeniymiş gibi servis etti!

Emre Uslu da bu haberi kendi Facebook sayfası üzerinden; "Sivas'ın ötesi PKK' ASAYİŞ'e telsim: İzleyin Çözüm süreci bölgeyi PKK'ya terk etmektir dediğimizde kızıyordunuz." şeklinde duyurdu.

 

kaynak takvim
 

Bu haber toplam 1818 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

xcvbnm
xdfghj
Allah akıl fikir versin size. Ha 2012 de olmuş ha 2014 te değişen ne var. Sonuçta açılım saçılım doğuyu teröristlere teslim süreci içinde yaşanmamış mı? Fark eden ne?
14 Haziran 2014 Cumartesi 01:34
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri