Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Polisten Tokat Gibi Yanıt

01.07.2016 02:39
Şanlıurfa'daki programda arama noktası kurmak isteyen HDP'lillere polis izin vermedi. Polise "O zaman iftara davetli değilsiniz" diyen HDP'lilere emniyet müdürü Sanki verirseniz biz yiyeceğiz." cevabını verdi.

HDP'nin Şanlıurfa'daki iftar programında arama gerginliği yaşandı. HDP'lilerin polis noktasının dışında bir arama noktası kurmak istemesi üzerine polisler ile HDP'li milletvekilleri arasında tartışma çıktı.

POLİSİN DIŞINDA ARAMA NOKTASI KURMAK İSTEDİLER

Partililerin, polis noktası dışında vatandaşların üzerini aramak için bir nokta kurulmasında ısrar etmesi uzun süren bir tartışmaya neden oldu.

EMNİYET MÜDÜRÜ: SANKİ VERİRSENİZ BİZ DE YİYECEĞİZ

HDP Şanlıurfa eski il eş başkanı Sevda Çelik Özbingöl'ün "İtiraz eden olursa iftar yemeğimize davetli değildir" sözüne emniyet müdürü, "Sanki yemek verirseniz biz de yiyeceğiz" diyerek cevap verdi.

POLİS GİRİŞ ÇIKIŞI YASAKLADI

HDP'lilerin, vatandaşların üzerini kendilerinin de aramasında ısrar etmesi üzerine polisler "Güvenliği devlet sağlar" diyerek alana giriş ve çıkışları yasakladı. Kısa süreyle kapatılan kapılar HDP'lilerin geri adım atarak arama noktasını kaldırması üzerine yeniden açıldı.

pol-1.jpgpol2.jpgpol3.jpgpol4.jpg

Bu haber toplam 1142 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri