Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Polisi şehit eden alçak bakın kim çıktı

22.06.2012 13:35
"Yardıma gittim, gözaltına alındım" demişti; işin aslı öyle değilmiş...

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir polisin şehit olduğu saldırının zanlılarından Sultan Işıklı 'nın, Ankara Kumrular Sokak'taki patlama sonrası gözaltına alınan şahıs olduğu ortaya çıktı.

"YARDIM AMAÇLI GİTTİM" DEMİŞTİ AMA...

Kumrular'daki patlamanın ardından şüpheli olarak gözaltına alınan Işıklı, "yaralılara yardım etmek" için olay yerinde bulunduğunu iddia ederek polise direnmişti. Işıklı'nın gözaltına alındığı esnada slogan atması ve polise hakaretlerde bulunması dikkatlerden kaçmamıştı. Olayı ana haber bültenlerine "masum vatandaşın yaka paça gözaltına alınması" şeklinde taşıyan bazı medya kuruluşları ise "genç kadın yardıma koştu, linç edilme tehlikesi yaşadı" yorumuyla polisin gözaltını kararını eleştirmişti. Serbest bırakılmasının ardından İMC TV'ye konuşan Sultan Işıklı da, "Sesi duydum, yardıma gittim. Oradaki terörle mücadele ekipleri beni gözaltına aldı" diyerek kendini böyle savunmuştu.POLİS HER YERDE ONU ARIYOR!

Kumrular saldırısı sonrası şüpheli olarak gözaltına alınan Sultan Işıklı'nın, İstanbul'da polisin şehit edilmesi olayına dair aranan isimlerden biri olduğu belirlendi.

Polis memuru Zekeriya Yurdakul , geçtiğimiz hafta Gaziosmanpaşa'da bir lokantada yemek yediği sırada, biri kadın 2 kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayarak şehit edilmişti. Olayın ardından polisin yaptığı incelemeler sonucu hain saldırıyı düzenleyen şahısların kimlikleri belirlenmiş ve zanlıların fotoğrafları basına dağıtılmıştı. Zekeriya Yurdakul'u şehit eden iki kişiden biri olduğu ortaya çıkan Sultan Işıklı da emniyet güçleri tarafından her yerde aranıyor.

SAMANYOLUHABER.COM  

Bu haber toplam 4422 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri