Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pelin Batu'dan tartışılacak kurban açıklamaları!

19.11.2012 01:31
Pelin Batu, kurban ile ilgili "Kurban kesmek sadece müslümanlıkta değil pagan dinlerinde de var. Belki de genlerimize işlemiş bu durum' sözlerini kullandı
Habertürk TV ekranlarında yayınlanan 'Burası Haftasonu' programına konuk olan Pelin Batu , kurban ile ilgili yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Kurban kesmenin sadece müslümanlıkta olmadığını pagan dinlerinde de kurbanın olduğunu kaydeden Batu, "Ben hayatımda hiç kurban kesmedim ama bir taraftan da şu doğrudur şu yanlıştır diyecek değilim." dedi.

Kendisi ve ailesinin kurban kesmediklerini ve kurbana inanmadıklarını söyleyen Batu, Kurban olayının bu boyutta olmamasını söylemek istediğini ama sözlerinin sivrildiğimi" anlattı.

Pelin Batu, konuya çevreci olarak baktığını belirterek "O kadar çok insan var ki ve o kadar vahşice her şeyi kendimize göre kullanıyoruz ki. Binlerce yıl önce bu tahribat o kadar değildi. Kurban kesmek sadece müslümanlıkta değil pagan dinlerinde de var. Belki de genlerimize işlemiş bu durum' ifadelerini kullandı... 
Bu haber toplam 10170 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

pelin pelin olmayacanmı hala gelin
Fatma ince
pelin pelin olmayacanmı hala gelin gelin eğer olmazsan gelin bu garip düşünceler seni terketmeyecek inan.
19 Kasım 2012 Pazartesi 22:09
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri