Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Provokasyonu bertaraf ettik'

10.11.2012 12:36
Sakarya Alperen Ocakları Üniversite Başkanı Burak Can Topçuoğlu, son günlerde bazı üniversitelerde gerçekleştirilen “açlık grevlerine destek eylemleriyle” ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında “Üniversitemizde de bu tür provokasyonlar meydana gelmiş v

Topçuoğlu'nun açıklaması şöyle:

“Son günlerde, Ülkemizin çeşitli yerleri ve Üniversitelerinde yapılan açlık grevine destek mitinglerini nefretle kınıyoruz.

Hiç şüphe yoktur ki; terör örgütü mensubu olmakla hüküm giymiş, eli kanlı bu bebek katilleri kadar, dışarıdan onlara destek verenler ve onların sözcülüğünü yapanlarda en az onlar kadar vatan hainidir.
Bugün üniversiteleri karıştırmak için, buram buram provokasyon kokan yürüyüş ve mitingler yapılmaktadır. Üniversitemizde de bu tür provokasyonlar meydana gelmiş ve tarafımızdan asil bir duruşla bertaraf edilmiştir.

Alperen Türk gençliği; durum ve koşullar nasıl tezahür ederse etsin, kendini son nefesine kadar Allah'ın rızasına ve milletinin selametine adamıştır.

Biz koşulların zorluğuna aldırmazsızın, milli vicdanın gereği olan milli refleksi ortaya koyarken, sahip oldukları koltukları ısıtmakla meşgul olan, bölücübaşı ve yandaşlarına bu kadar ileri gidebilecek cesareti verenleri de unutmuş değiliz. Gün gelecek bu yapılanların hesabını soracak ve bedelini ödeteceğiz.
Sakarya Alperen Ocakları olarak; başlatılan bu açlık grevinin yerinde olduğunu düşünüyor ve hepsinin ölümüyle son bulmasını temenni ediyoruz.

Saygılarımla.” 

Bu haber toplam 17598 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri