Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“İş Güvenliği” sektöründe bir ilk

31.12.2010 15:20
Her yıl binlerce iş kazası ve meslek hastalığı meydana gelen ülkemizde ilk defa 24 saat hizmet veren danışma hattı kuruldu.

Her yıl binlerce iş kazası ve meslek hastalığı meydana gelen ülkemizde ilk defa 24 saat hizmet veren danışma hattı kuruldu.

“Pusula İş Sağlığı ve Güvenliği” adıyla kurulan yeni bir şirket müşterilerine sınırsız hizmetler vermeye başladı. Müşteri firmalarına 24 saat kesintisiz hizmet veren şirket, ‘İç Ortam Ölçümleri’, ‘ Mühendislik Kontrolleri’,  ‘Eğitim Hizmetleri’,  ‘Sağlık Hizmetleri’,  ‘Risk Analizi ve Acil Eylem Planı’, ‘Sosyal ve Hukuk Danışmanlığı’,  ‘İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi’, ‘Çevresel Danışmanlık Hizmetleri’ ve ‘Kalite Yönetim Sistemleri’ başlığı altında 9 ayrı konuda hizmet veriyor.

 “Emniyetle Geleceğe…” sloganıyla çalışmaya başlayan firma, sadece üye müşterilerine değil, karşılıksız olarak kamuoyuna da internet (www.pusulaisguvenligi.com )aracılığıyla yardımcı oluyor. Firmanın internet sitesinde “Neden İş Güvenliği” başlığı altında önemli bilgilere yer verilirken, işçi sağlığını, olumsuz yönde etkileyen bazı faktörler şu şekilde sıralanıyor:

  • Gereğinden fazla sıcak ve nemli ortamlarda veya kirli havada çalışmak.
  • Yetersiz ışıklandırma.
  • Fazla gürültü.
  • Çevresel Faktörler
  • İş Güvenliğinde profesyonel çözümler ile güvenliğinizi sağlayın...

 

Bu haber toplam 4918 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri