Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Radikal’de “Okullar Yanmasın” Oyunu

12.10.2012 16:22
Bölücü terör örgütü ve yandaşlarını “hoş gören” yayın politikası ile bilinen Radikal Gazetesi BDP’lilerle elele vererek, PKK’lı teröristlerin okulları ateşe vermesi karşısında “yanmasın oyunu”na başvurdu. Hiçbir kaçacak yer bulamadıkları “PKK’nın okul yak

Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Radikal, BDP milletvekillerine “PKK'nın okul yakmalarını” sorarak hazırladığı haberine şu başlığı attı: “Okullar Yanmasın”.

“YAKMAYIN” DİYEMEDİLER

Kendi çocuklarını özel okullarda okutan BDP'li Milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Altan Tan ve Demir Çelik'in okulları ateşe veren terör örgütü PKK'ya açık bir şekilde tepki gösterememeleri ve Radikal'in bu başlığı atması hayli dikkat çekti.

BDP'liler ile Radikal'in “yanmasın” ifadesi, “Terör örgütünün okulları ateşe vermesinden devlete ve hükümete de fatura çıkarıyorlar” şeklinde yorumlandı.

BDP'Lİ VEKİLLERİN ÇOCUKLARININ OKUDUĞU OKULLAR

Güneydoğu'da, okul yakan PKK'nın talimatı ile ev ev dolaşarak Kürt çocuklarının okula gönderilmemesi için boykot bildirileri dağıtan BDP'liler, kendi çocuklarını ise kolejlerde en lüks ortamlarda okutuyor. Akit dünkü sayısında BDP'liler ve çocuklarıyla ilgili çarpıcı bir habere imza atmıştı.

O HABER İÇİN TIKLAYIN

Habervaktim.com

 

Bu haber toplam 3104 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri