Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rasim Ozan'dan Bayülgen'e ŞOK Sözler

07.12.2011 18:37
Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Manşet programına konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı, Okan Bayülgen hakkında demediğini bırakmadı...

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Manşet programına konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı, yaptığı programlarla sürekli gündemde olmayı başaran Okan Bayülgen hakkında öyle ifadeler kullandı ki; Okan Bayülgen'in vereceği cevap şimdiden merak konusu oldu.

'BEN OKAN'IN NE YALAKALIKLARINI BİLİRİM'
Okan Bayülgen'in yaptığı programlarda çifte standart olduğunu iddia eden Kütahyalı, Bayülgen'in 24 yaşında, daha çok fiziğiyle ön planda bir bayanı yakaladığında yüklendiğini, rezil ettiğini oysa arkası olan otoriter bir sanatçı olduğu zaman önünde saygıyla eğildiğini ifade etti.

Özellikle doksanlı yılları çok iyi hatırladığını ifade eden Kütahyalı; 'Ben ne yalakalık yaptığı programları biliyorum. O dönemleri çok iyi biliyorum. Okan Bayülgen köşe yazarlarına çok yalakalık yaptı. Köşe yazarlarına yalakalık yapmak onun adetidir. Oradan kötü bir eleştiri gelmesin diye yapar bunu' diyerek eleştirilerini sürdürdü.


'OKAN O KADAR DA SALAK BİR ADAM DEĞİL'
Rasim Ozan, kendisine Okan Bayülgen'in programından davet alıp almadığını ve alması durumunda katılım durumunun ne olacağını soran sunucuya ise şu cevabı verdi:

''Yok, ben gitmem. Gitmeyi düşünmem. Davet de almam zaten. Okan Bayülgen o kadar da salak bir adam değil herhalde. Beni davet edecek de, orada madara olur yani''

BEYAZ DA NASİBİNİ ALDI
Beyazıt Öztürk'e de eleştiriler yönelten Kütahyalı, ünlü şovmen için ise şu ifadeleri kullandı:

''Beyazıt Öztürk'ü de eleştirdiğim noktalar olmuştur. O da zamanında rüzgar öyle diye düşünüp bir darbe liderinin Cumhurbaşkanı olmasına kalkmıştır. Çevik Bir Cumhurbaşkanı olmalıdır diye konuşuyordu. Ya sen ne anlarsın kardeşim? Girme bu işlere. Ama ben birkaç olay dışında Beyaz'ın bir saygısızlığını hatırlamam.

Beyaz ebleh, Okan Bayülgen zeki ve entelektüel imajını yıllardır yaymaya çalıştılar. Bu belli ölçüde oturmuştur da. Yalan mı? Beyaz'ı ben daha samimi daha içten bulurum. Bu Bayülgen propagandasının önüne geçmek lazım''
 

 

 

 

Bu haber toplam 7318 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri