Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rıdvan Dilmen fena patladı!

11.08.2011 12:58
Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, sonunda patladı!

Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen sonunda suskunluğunu bozdu.

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programına katılan Dilmen, gündemdeki şike soruşturması süreci ve Fenerbahçe'nin küme düşme durumuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dilmen, şike konusuyla ilgili konuşmamasıyla ilgili getirilen eleştirilere "Hasta Fenerbahçeli olarak benim de içim yanıyor. Ben ne anlarım hukuktan, şundan, bundan...Bu işin okumuşlar, profesörleri anlaşamıyor." şeklinde yanıt verdi.

Dilmen, Aziz Yıldırım'ın yargı süreci tamamlanmadan medya tarafından infaz edilmesi hakkında ise "Aziz Yıldırım dışardayken 200 metre uzaktan görenler ceketini iliklerken, şimdi arkasından sallıyorlar. Fenerbahçe küme düşse ne olur, düşmese ne olur?Büyüklüğünden bir şey mi kaybeder, gider 2 forma 2 kombine fazladan alırım o kadar.' ifadelerini kullandı.

Dilmen, Başbakan Erdoğan ile görüşmesiyle ilgili olarak, "Sayın Başbakanımız ile Dolmabahçe'de oturdum. Yanımda da Fatih Terim vardı. 1,5 saat spor konuştuk. Başbakanımız futbolu seven bir insan. Neymiş ben Başbakan ile konuşmuşum, ortalıktan toz olmuşum. Ya ben neyin yorumunu yapacağım. Ne anlarım hukuktan, ne desem boş." dedi.

ROTAHABER

 

Bu haber toplam 3214 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

HAVUZ MUUU MEZAR MIIII ??????
CONNECT
FENERBAHÇE NİN KOMBİNE BİLET SATIŞLARIYLA DİĞER TÜM TAKIMLARIN KOMBİNE BİLET SATIŞLARINI KARŞILAŞTIRALIM ARADAKİ HİPER UÇURUMU GÖRELİM DİĞER GELİRLER GENE AYNI ORANDADIR PEKİ ŞUAN KLÜPLERİN EN BÜYÜK GELİRİ NEREDEN YAYIN GELİRİ YANİ HAVUZDAN ŞİMDİ FENERBAHÇELİLER BU YAYINCI KURULUŞ ÜYELİKLERİNİ İPTAL EDERSE NE OLUR BUNU ANLAMAK İÇİN KLÜPLER BİRLİĞİNİN AMAN KÜME DÜŞME OLMASIN YÖNÜNDEKİ BİLDİRİSİNİ İYİ ETÜD ETMEK GEREKİYOR BU HAVUZUN SUYUNU DOLDURAN FENERBAHÇE TARAFTARIDIR AZİZ YILDIRIMI KLÜPLER BİRLİĞİBAŞKANI YAPMALARI BU YÜZDENDİR AMAN HAVUZDAN ÇIKMASIN DİYE SIRTINI SIVAZLADILAR VE VAKTİ GELİNCE HAVUZU BOZABİLİR DİYE KOMPLO İLE BU DURUMLARA EL BİRLİĞİYLE SEBEP OLDULAR BU MEMLEKETTE BEN BAŞKAN OLDUĞUM SÜRECE ŞU TAKIM ŞAMPİYON OLAMAZ DİYEN FEDERASYON BAŞKANLARI GÖRDÜK ÇELME TAKMAZSAK KOMPLO YAPMAZSAK ŞU TAKIM AÇIK ARA İLK YARI SONUNDA ŞAMPİYON OLUR DİYEN EŞKİYALARI GÖRDÜK ŞİMDİ İSE BU EŞKİYALAR DIŞARDA ÖNÜ KESİLMEK İSTENEN ŞU TAKIM LİNÇ HALİNDE ALENEN KOMPLO ALENEN LİNÇ
11 Ağustos 2011 Perşembe 16:21
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri