Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rıdvan Dilmen'in son durumu

06.02.2011 07:07
Kalp şikayetiyle hastahaneye kaldırılan Rıdvan Dilmen'in son durumu ne?

"GENEL DURUMU OLDUKÇA İYİ"

Başhekim Çuhadaroğlu, Rıdvan Dilmen'in 16.30'da göğüs ağrısı yakınmasıyla hastanelerine başvurduğunu, acil serviste yapılan değerlendirme sonrasında kalp damarında tıkanmadan şüphe edildiğini belirterek, "Kardiyolog Doç Dr. Ahmet Akyol tarafından anjiyografiye alınmış, burada kalbin alt duvarını besleyen damarın tıkalı olduğu görülmüş kendisine anjiyoplasti balon uygulaması ve ardında da bir stent uygulaması yapılarak bu sorun giderilmiştir" dedi.
Ameliyatın çok başarılı geçtiğinin altını çizen Çuhadaroğlu, "Rıdvan Dilmen Kroner Yoğun Bakım ünitesine alınmıştır, genel durumu oldukça iyidir, yoğun bakım ünitesinde takibi yapılacaktır. İzlem sonunda da bir sorun olmadığı taktirde kısa bir süre hastanede izlenerek, eski yaşamına tekrardan dönecektir" dedi.

"HERKESE SEVGİ DİLEKLERİNİ İLETTİ"

En az 72 saat hastanede kalmasının yararlı olacağını söyleyen Çuhadaroğlu Dilmen'in halı sahada futbol oynarken rahatsızlandığını ve ilk görüşmelerinde 1-2 aydır hafif göğüs ağrılarının olduğunu kendisinin ifade ettiğini belirtti. Ameliyattan sonra Rıdvan Dilmen'i ziyaret ettiğini söyeleyen çühadaroğlu, herkese sevgi dileklerini ilettiğini söyledi.

 

Bu haber toplam 3562 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri