Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rıdvan Dilmen ile Mehmet Ali Aydınlar kavgası

30.10.2013 16:03
Rıdvan Dilmen'den Mehmet Ali Aydınlar'ın sözlerine çok sert cevap verdi. Dilmen ile Aydınlar arasındaki gerginlik tam gaz devam ediyor.

Fenerbahçe'de genel kurula sayılı günler kala başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar'ın Rıdvan Dilmen ile ilgili sözlerine ünlü spor yorumcusundan sert yanıt geldi.

Dilmen, Aydınlar'ın bugün yaptığı "O süreçte her taşın altından Rıdvan çıkıyordu. Laf taşıyor, dedikodu yapıyor, insanların hem de söylemediklerini bir yerlere iletiyordu. Herkesi çekiştirdi, birbirine düşürdü. Ben böyle adam görmedim” açıklamalarına yanıt verdi.

Dilmen, Aydınlar'ın bu ve benzeri söylemleri daha önce de tekrarladığına dikkat çekerek "Ben ona rahmetli Mehmet Ali Birand'ın programında da benzer lafları ettikten sonra bir çağrıda bulunmuştum. Ama o çağrıma bir cevap gelmedi. Şimdi aynı çağrıyı yine yapıyorum. Bu işi çözümlemenin kimin doğruyu kimin yalan söylediğini öğrenmenin kolayı var" dedi.

"BENİM İÇİN HİÇ FARKETMEZ"

Ünlü yorumcu; "Benim programa gelsin demiyorum istediği kanalda istediği programa çıkalım benim için hiç farketmez, bu lafları orada benim yüzüme söylesin. Veya olmadı Ataşehir'deki seçim ofisinde o 100-150 kişilik genel kurul üyeleriyle yaptığı o toplantılara çağırsın beni, orada herkesin önünde medyanın da önünde bunları yüzüme söylesin. Benimle ilgili orda söylediklerini bir de benim olduğum bir zamanda yine orda yüzüme söylesin. Bende cevabımı vereyim" açıklaması yaptı.

"BİLİYORUM, ÇIKAMAZ KARŞIMA"

Rıdvan Dilmen; "Şahitleriyle tek tek anlatayım. Bu söylediklerine cevabımı ben onun olmadığı yerde vermem. Ancak onun olduğu yerde veririm. Kendisiyle bugüne kadar birebir görüşmemiz sadece bir kere oldu. Bunun dışındaki görüşmelerde hep birileri vardı. Tekrar söylüyorum o seçim ofisindeki kongre üyeleriyle yaptığı toplantıya beni de davet edecek bu söylediklerini yüzüme söyleyecek, televizyonlarda olacak, ben de ona sorular sorarak şahitleriyle tek tek cevaplarını vereceğim. Şahitlerim de haybeden adamlar değil ama biliyorum çıkamaz karşıma. Çünkü bu çağrıyı daha önce de yaptım çıkamadı."

"Şimdi tekrar yapıyorum. Ben efendiliğimi koruyorum. Hayatımda kongreye gitmedim ama Mehmet Ali Bey istiyorsa kongreye de gelirim. Aziz Bey isterse kongreye gitmem ama Mehmet Ali Bey isterse oraya da gelir, orada da milletin arasında onunla orada yüzleşirim. Cuma günü programımda çıkar bir anons daha yaparım; "Bu söylediklerini gel benim yüzüme anlat" derim olur biter" açıklamasını yaptı.

AYDINLAR'DAN JET YANIT GELDİ: HADDİNİ BİLSİN

Aydınlar, Rıdvan Dilmen'le ilgili medyada yer alan ifadelerin doğru hatta eksik olduğuna dikkat çekerek, "Evet bunları söyledim. "Bu sürecin üç tane sorumlusu var" dedim. "Bir Aziz Yıldırım iki o dönemki F.Bahçe yönetim kurulu üç de Rıdvan Dilmen'dir" dedim. Rıdvan Dilmen'de o dönem yalan ve iftiralarıyla sürece çok ciddi zarar vermiştir" dedi.

Aydınlar, Dilmen'in "Mehmet Ali Bey beni seçim ofisine çağırsın orada milletin medyanın önünde veya herhangi bir programda yüzüme söylesin" çağrısına ise, "Ben onun adını bile ağzıma almak istemem. O kim ki! O benim muhatabım olacak karşısına çıkayım, gelecek benimle yüzleşecek. Haddini bilsin" cevabını verdi.


ROTAHABER

Bu haber toplam 2692 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri