Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Roberto Carlos İstanbul'a geldi

03.06.2013 01:25
Sivasspor teknik direktörlüğüne getirilen Roberto Carlos, Türkiye’ye geldi.

İstanbul'a inişinde soruları cevaplayan Roberto Carlos, oyuncularla birbirlerini anladıkları zaman başarının kendiliğinden geleceğini söyledi.

Sivasspor'un yeni teknik direktörü Roberto Carlos, İstanbul'a geldi. Carlos'u havaalanında bir grup Sivasspor taraftarı karşıladı. Carlos'un aprondan çıkışıyla birlikte taraftarlar tezahürata başladı. Carlos'a sarılan ve fotoğraf çektirme yarışına giren taraftarlardan bazıları ünlü futbolcunun elini öptü.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Carlos, öncelikle teknik direktör olarak başarılı olmak istediğini söyledi. En önemli hedefinin başarı olduğunu kaydeden Carlos, "Bu taraftarın, halkın buradaki sevgisi beni çok mutlu ediyor. Ben de onları çok seviyorum. Hem Türkiye'yi hem Türk inasnını. O nedenle tekrar burada olmak çok sevindirici." dedi.

‘Başarılı olabilecek misiniz?' şeklindeki soruya Carlos, "Öncelikle oyuncularımın beni anlamasını bekleyeceğim tabiki. Önemli olan bu. Beni anladıkları zaman, istediklerim olduğu zaman sahada bunları zaten göreceğiz. Teknik direktörlük anlamında ilk tecrübem olabilir ama futbolun içinde uzun yıllardır varım. Bu tecrübelerimi de onlara aktaracağım. Birbirimizi anladığımızda başarı kendiliğnden gelecektir zaten." cevabını verdi.

‘İyi transferler olacak mı?' sorusuna ise Carlos, "Şimdi zaten onları görüşüp konuşacağız." karşılığını verdi. Carlos taraftarların sevgi gösterileri arasında aracına güçlükle binebildi.
 

CHA

Bu haber toplam 3164 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri