Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rus kuklası Kadirov Türkiye'ye nefret kustu!

01.12.2015 15:51
Çeçenistan Devlet Başkanı Ramazan Kadirov, sosyal medya hesabından 'Türkiye teröristlere yardım ediyor' dedi.

Türkiye'yi DAEŞ'e destek vermekle itham eden Çeçenistan Devlet BaşkanıRamazan Kadirov, Türkiye'nin İslamiyeti zayıflatmak ve yok etmek isteyen Batılı ülkelere destek verdiğini söyledi. Kadirov, Türkiye'nin teröristler için bağış topladığını söyledi.

''TÜRKİYE ÇEÇENİSTAN'A YARDIM ETMEDİ''

Instagram hesabından bir açıklama yapan ve Türkiye medyasının bir kısmında çıkan kendisiyle ilgili çıkan haberlere cevap veren Kadirov, Türkiye'nin Çeçen halkına her zaman yardım ettiği iddialarını da yalanladı. "Açık ifadeleri tercih ediyorum, ne zaman, nerede ve neyle Türkiye Çeçenistan'a ve halkıma yardım etti? Bana tek bir okul, hastane, ana okulu ya da cami gösterin Çeçen halkına verilen" diyen Kadirov, şöyle devam etti:

"TERÖRİSTLER İÇİN BAĞIŞ TOPLADINIZ"

"Sadece teröristlere yardım ettiniz. Onlar için bağış topladınız, onlara sağlık hizmeti sundunuz ve onlar terörist saldırılar düzenleyerek Çeçenleri öldürdüler. Bu mu sizin yardımınız?" Türkiye'nin IŞİD'le savaşmadığını savunan Kadirov, "Onlarla anlaşma yapıyorlar, onlardan ve binlerce Müslüman'ı öldüren İslam düşmanlarından petrol satın alıyorlar" dedi.

Bu haber toplam 1474 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri