Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saadet Partisinde Kazanlar Kaynıyor!

05.04.2014 23:44
Saadet Partisinde adeta kazanlar kaynıyor...

30 Mart yerel seçimlerinden sonra Saadet Partisinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor.

Haziran ayında kongreye gitmesi beklenen Saadet Partisinde adeta kılıçlar çekildi.

Fatih Erbakan - Oğuzhan Asiltürk kutuplaşmasına sahne olan Saadet Partisi, Haziran ayında gerçekleştireceği kongreye iki adayla gitmesi bekleniyor.

Kulislere göre Fehmi Adak, İsmail Müftüoğlu ve teşkilatın büyük bir bölümünün desteğini arkasına alan Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk kanadına adeta bayrak açtı.

ASİLTÜRK'ÜN "GÜNDOĞAN" PLANI!

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk ise, Fatih Erbakana karşı Milli Görüş tabanınca sevilen Prf. Dr. Mete Gündoğanı çıkarmaya hazırlanıyor.

Milli Görüş camiasının önemli simalarından Şevket Kazan'ın da Mete Gündoğan ismine sıcak baktığı biliniyor.

Oğuzhan Asiltürk ve Şevket Kazan desteğiyle aday gösterilecek olan Mete Gündoğan'ın, Fatih Erbakan'ı ne kadar zorlayacağı merak ediliyor.

KAMALAK FATİH ERBAKAN'I DESTEKLEYECEK

Gelen bilgilere göre Haziran ayında yapılması beklenen Saadet Partisi kongresinde, mevcut Genel Başkan Mustafa Kamalak'ın da Fatih Erbakan'ı desteklemesi bekleniyor.

METE GÜNDOĞAN İSMİ İLK KONUŞULMUYOR.

Oğuzhan Asiltürk'ün desteklemesi beklenen Prf.Dr Mete Gündoğan, Ak Parti Genel Başkan Yrd. Numan Kurtulmuş'un Saadet Partisi Genel Başkanı seçildiği dönemde, ismi yine gündeme gelmiş ancak mevcut yönetimin Numan Kurtulmuş'u desteklemesi üzerine aday gösterilmemişti.

Habername.com /  ÖZEL HABER

Bu haber toplam 14256 defa okunmuştur
kongre
osman aktaş
ne mete gündoğan nede fatih erbakan onlara düşen görev emire itaat bizim anlayışımızda görev istenmez verilir. tek listeyle seçime gidilir. size görev verilmiyorsa, sunulan listeye karşı liste çıkarıyorsan sonuç hüsrandır. seçimden sonra sonuç ne olursa olsun kazanana itaat edecekmisiniz? yoksa siz olmadınız mustafa bey kazandı ona itaat etmeyip önce bir parti kurup sonrada AKP nin kuyruğuna takılıp yok olup gidecekmisiniz. tıpkı numan beyde olduğu gibi.
22 Nisan 2014 Salı 15:21
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
Beklenen geliyor mujdeler olsun
Murat kurt
Milli gorus geliyor sabretin inananlar bekleneni gune azkaldi Allah"bu davayi hedefine butlaka ulasdiracakdir buna hic supemiz yok
22 Nisan 2014 Salı 10:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
kongire
cihat bçer
kim ğe benim için sıkıntı yok ama şu an ğenel başkanımız varlirse ona biat ederim
07 Nisan 2014 Pazartesi 20:08
Beğendim (2)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
saadet partisi kurultayı
rafetalperen
saadet partisinin başında erbakan olması yakışıklı olur diger isimlerde takdir edilir ama erbakan daha uygundur belki bu vesileyle meçlise girme imkanı daha çabuk olabilir diger yoldaşlarımıza düşen görev paylaşımında partiye desdek vermeli ayrılıga ve küskünlüge mahal verilmemeli isterimki burda genel başkan degil bütün saadet camiası üzerine düşen görevi titizlikle yerine getirmeli aç kurtlara yem olmamalı parti saygılarımla
07 Nisan 2014 Pazartesi 18:28
Beğendim (4)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri