Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SP Gaziantep'te seçime hızlı başladı

18.04.2011 01:46
MilliGörüş Lideri Merhum Necmeddin Erbakan Hocanın vefatından sonra ilk defa seçime Erbakansız girecek olan Saadet Partisinin, tüm il teşkilatlarındaki hareketliliği dikkat çekiyor.
MilliGörüş Lideri Merhum Necmeddin Erbakan Hocanın vefatından sonra ilk defa seçime Erbakansız girecek olan Saadet Partisinin, tüm il teşkilatlarındaki hareketliliği dikkat çekiyor.
 
Saadet Partisi Gaziantep Teşkilatı tüm ilçeleriyle adeta seferberlik ilan etti.Gaziantep Saadet Partisi binaları ve çevre caddeleri gençlik kolları teşkilatlarınca Saadet bayraklarıyla süslendi.
 
Saadet Partisi hizmet binalarının önünden geçen vatandaşlar Partiye uğrayıp 'Üye' kayıt formları dolduruyor ve Sp yetkililerine başarı temennilerinde bulunuyor.İlgiden oldukça memnun olan Sp yetkilileri ise misafirleri lokum ve gül kokusu ile karşılıyor.
 
 
 
Konuyla ilgili Saadet Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Mustafa AKAR; Diğer partiler, liste dışı ve listeye alınan adayların dedikodularıyla meşgul olurken biz Saadet Partisi olarak elhamdulillah vatandaşlarımızın sorunlarıyla meşgul oluyor ve her platformda hakımızın taleplerini dile getiriyoruz.
 
Şimdiye kadar Gaziantep şehrimize hiçbir katkı sunmayan ve sadece mecliste oturmakla zaman geçiren milletvekkilerinden halkımızın bunaldığını ve şikayetçi olduğunu görüyoruz.Mecliste temsil edilen partilerin Milletvekili adayları, Gaziantep halkına söyleyebilecekleri hiçbirşeylerinin olmadığından ötürü kendilerini dört duvar arasına hapsetmiş ve halkın karşısına çıkacak yüzleri yoktur.
 
Haziran seçimlerinde Akp'nin ' Çeketimi koysam seçitiririm '  ve Chp'nin Ergenekonist muhalefetinin buyuk bir hezimete uğrayacağına şahit olacağız.
 
Halkımızın Saadet Partisine olan ilgisi MilliGörüş hizmetlerine susamış olduğunun bir göstergesidir.Haziran seçimlerinde Saadet Partimiz başta Türkiye genelinde olmak üzere Gaziantep şehrimizde inşAllah buyuk bir süpriz yapacaktır.dedi. 
Kaynak:
Bu haber toplam 2574 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri