Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtulmuş AKP'ye katıldıktan sonra ilk kez konuştu

10.10.2012 19:20
Saadet Partisi ve HAS Parti eski genel başkanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olduktan sonra ilk kez konuştu
CNN Türk canlı yayınında Şirin Payzın’ın sorularını yanıtlayan Kurtulmuş şunları söyledi:
 
Ben Başbakan’ın varisi değilim. Demokrasilerde varisler olmaz zaten. Numan Kurtulmuş olarak da biz böyle bir talebin içinde siyaset yapmayız. Allah şahit böyle bir şeyi zihnimin ucundan dahi geçirmem.
 
Teröristlerle kucaklaşma görüntüleri hiçbir fayda sağlamaz ancak bu sürece en büyük katkıyı sağlayacak olanların BDP’liler olduğunu düşünüyorum. Bu, müzakereyle olacak tartışmayla olacak.
 
Başbakan’ın bu tepkisinin ardından belki de ikinci bir Oslo süreci başlar.
 
EŞİ Mİ İKNA ETTİ
 
2007 seçimlerinden önce Sayın Başbakanımız bizi davet etti. Birkaç gün müsaade istedim. Sonraki günlerde yeğenimin düğünü vardı. O sırada kalabalık bir ortamda herkesin duyabileceği şekilde Sayın başbakan eşime “Sevgi Hanım Numan Bey’i ikna edin de bize gelsin” dedi. Konu bundan ibaret.
 
"BEKAROĞLU HAKKINDA BİR ŞEY SÖYLETMEM"
 
Mehmet Bekaroğlu benim kadim bir dostumdur. Benim hakkımda ne söylerse söylesin onun hakkında bir şey söylemeyeceğim bir şey de söyletmeyeceğim. Benimle çalışan arkadaşlarımı teker teker arayarak helallik aldım.
 
FATİH ERBAKAN’IN Ak Parti’YE KATILACAĞI İDDİASI
 
Buna karar verecek olan Sayın Başbakandır. Olmayan bir konu hakkında konuşmam. 
Bu haber toplam 5122 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri