Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çocukları bilerek teröre alet ediyorlar

09.11.2011 11:31
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yoğun olarak yürütülen operasyonlarda PKK'ya ait kamplar dağıtılırken, teröristlerin dağ yaşamına ait ipuçları veren çok sayıda fotoğraf da ele geçiriliyor.

Sabah'ın haberine göre; PKK'nın Hakkâri kırsalında bulunan kamplarından birinde çekilen fotoğraflar, örgütün çocukları bile teröre alet ettiğini ortaya koydu. Bazı fotoğraflarda henüz 13-14 yaşlarındaki çocuklar ellerindeki silahlarla poz veriyor. İstihbarat kaynakları, çocukların ailelerine tehdit ve baskı yapılarak dağa çıkarıldıklarını kaydediyor. Fotoğraflarda dikkat çeken başka bir unsur ise örgüt üyelerinin sahip olduğu silahlar... M-16 Amerikan piyade tüfeği ilk dikkat çeken silahlardan. Görüntülere yansıyan silahların benzerleri geçtiğimiz günlerde Mardin Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonu ile yakalanmıştı. Şırnak kırsalında yakalanan 88 silah, suikat için özel hazırlanmış dürbün teknolojisine sahipti.
 

Bu haber toplam 2074 defa okunmuştur
Eroinman ve katil çocuklar yetişiyor
Seydi Ahmet TURAN
Akıllı adamları kültürlü okumuşları zor kandırırlar bu melunlar. garibanın fakirin fukaranın kültürsüz okumamış eğitimzis çocuklarının beyinlerini yıkayarak ailelerini tehdit ederek dağa çıkarıyorlar.21. yüzyılda uzay çağında bu Çocukların yeri eğitim yuvaları üniversiteler olmalıdır.esrer içirerek onları ölüm makinesi haline getiriyorlar.esrar içirip katliam yaptırıyorlar. eğer bölge halktının katkı ve katılımı olmasa, dönek korucular olmasa, dış güçlerin katkısı olmasa, terör denen bela kısa sürede sona erer.
10 Kasım 2011 Perşembe 10:12
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri