Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sabih Kanadoğlu'nun seçim hedefi

10.04.2011 14:39
Sabih Kanadoğlu, Ümit Zileli ve Müjdat Gezen'in de katıldığı panelde seçim hedefini açıkladı
İstanbul Kadıköy Caferağa Spor Salonu'nda Memleket Sevdalıları Derneği'nin düzenlediği foruma 2011 seçimleri için ilginç öneriler damgasını vurdu. Ümit Zileli ve Müjdat Gezen'in de katıldığı paneldeSabih Kanadoğluseçim hedefini açıkladı.

"AK PARTİ 330 SANDALYEYE ULAŞMASIN"

12 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kanadoğlu'nun çizdiği karamsar tabloya göre kritik sınır 330 ve 'önemli olan' anayasa değişikliği. Sabih Kanadoğlu'nun "12 eylül benzetmesi" ise bu kadar da olmaz dedirtiyor. İzleyin."Eğer bu iktidar aynı biçimde devam edecek ise bizi bekleyen tehlike çok kısa bir süre içerisinde yeni bir halk oylaması olacaktır. Çünkü hedefleri zaten 330'du. 367'nin olmadığı yüzde 47 bile olmadığı ortada. Ama aldıkları bu yüzde 58 ile sonuç kendileri için bir hedef çizmeyi mümkün kıldı. Eğer 330'u alırlarsa getirecekleri heranayasa değişikliğimutlaka ve mutlaka halk oylamasına gidecektir. Ve halk oylaması artık daha değişik şartlar içinde yapılacaktır. Yani12 eylülşartlarından daha beter bir koşullar içerisinde yapılacaktır."


SAMANYOLUHABER.COM

 

Bu haber toplam 2854 defa okunmuştur
Memleket Dusmanlari
Dernegi
Memleket sevdalilari dernegi yanlis yazilmis galiba memleket dusmanlari dernegi olmasi lazim ki Sabih Kanadoglunu konuk etmis uzuldum kala alipta dinlenilecek kisilikte biri degil.
10 Nisan 2011 Pazar 17:09
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri