Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sağlam İrade Desteği

03.01.2014 15:16
Önceki gün 6 ilde Milli İradeye Saygı yürüyüşleriyle Başbakan Erdoğan'a destek veren sivli toplum kuruluşlarından biri olan Sivil Dayanışma Platformu, bugün de ulusal gazetelere ilan verdi.

Ulusal gazeteleden, Sabah, Hürriyet, Milliyet, Vatan, Star, Akşam, Türkiye, Takvim, Posta, Yeni Şafak, Yeni Akit ve Habertürk gibi gazetelerin arka kapaklarına tam sayfa verilen ilanda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük boy fotoğrafı altında 'SAĞLAM İRADE'sözleri yer aldı.

Türkiye'nin yeni bir oyunla karşı karşıya olduğu vurgusu yapılan ilanda, 'Kazanan taraf yine milletin iradesi olacaktır' denildi.

Sivil Dayanışma Platformu'nun ilanı şöyle;

Türkiye ne zaman gücünü toplayıp ayağa kalksa, ne zaman hedefine karşı işbirliklerine bulaşmadan yaklaşsa, ne zaman halkın iradesini çıkar gruplarının üstünde tutsa, ne zaman ekonomisini baskılardan kurtarmanın yolunu bulsa, kendini zorlukların içinde bulur.

Bu ülke, bugüne kadar karşılaştığı güçlüklerin, tuzakların üstesinden gelme ferasetini gösterdi. Ne zaman yolu tıkanmışsa, çıkış yolunu yine buldu.

Bu millet baktığında kendisini gördüğü liderlere inandı. Ancak üzüntü konusu olabilecek iddialar karşısında zil takıp oynayanlar cevabını sabrıyla, demokratik kararıyla verdi.

Türkiye yeni bir oyunla karşı karşıya. Son 11 yılda başka pek çok örneğini gördümüz bu kirli oyunlar karşısında yine sağlam bir irade var.  Biz bu iradeye inanıyoruz, milletimiz bu iradeye inanıyor. Bu sağlam irade milletin iradesidir.

Bu sağlam iradeye inancımız tam..

Bu haber toplam 2688 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri