Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SALOON RESIDINCE: “ EVİNİZİ, OTELDEYMİŞ GİBİ YAŞAYIN! ”

14.12.2013 00:00
Kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan Saloon Residence, her biri özel sadece 130 lüks daire ile Çekmeköy’de ayrıcalıklı bir yaşam hazırlıyor.

İstanbul trafiğinin dışında, merkezine insanı almış olan, arka cephe daire anlayışını yok eden, otel konforunu evinize taşıyıp tüm sosyal faaliyet alanlarını hayatınızın merkezine yerleştiren farklı ve sizleri ayrıcalıklı hissettirecek bu proje, Nisan 2014’e kadar  tamamlanıp teslim edilecektir.

“Saloon Residence’ta teslimatlar  sadece 4 ay kadar ötede.”

Modern mimarisi, gelişmiş ve genişletilmiş sosyal olanakları ve sunduğu rahatlıklar ile bilindik projelerden sıyrılan Saloon Residence,  1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 seçenekleriyle şekillenen ayrıcalıklı 130 daireden oluşmaktadır. “Ayrıcalıklı 130 daire” olarak tarif edilen projedeki en büyük detay ise; tüm dairelerin peyzaj alanına bakıyor olmasıdır. Bu tasarım, tüm dairelerin arka cephe anlayışından sıyrılmasına, gün ışığından eşit yararlanmasına ve muhteşem peyzaj mimariye eşit oranda odaklanmasına olanak vermektedir.

Doğa ile iç içe, trafikten ve İstanbul’un alışılagelmiş monoton şehir hayatından hem lokasyon bazlı hem de mental anlamda uzaklaşarak farklılaşan Saloon Residence; açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness salonu, Türk hamamı, tenis kortları, basketbol sahaları, kafe,restorant ve çocuk oyun alanları ile şehri hayatınıza, sizi de hayatın merkezine taşıyan bir mimari anlayış benimsemektedir.

“Saloon Residence, birbirini tekrar eden anlayışı yok ediyor”

Saloon Residence, yaşam merkezi anlayışına devrim niteliğindeki farklılıklar ile konumlanmaktadır. Otelcilik anlayışını hayatınızın merkezine taşıyan tüm nitelikleri bu projeye nakış gibi işlemektedir. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ekstra kiralık oda yahut çocuk bakıcısı için tutabileceğiniz bir süit oda imkanını sizlere sunarak, hayatınızı kolaylaştıracak efektif dokunuşlar yapmaktadır.

Sadece 130 özel daireden oluşan Saloon Residence avantajlarından yararlanmak için; Çekmeköy satış ofisine uğrayabilir, www.saloonresidence.com’utıklayabilir ya da 0216 540 23 68’i arayarak tüm avantajlar ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

2014’ün ilk çeyreğinde tamamlanacak olan Saloon Residence; farklı mimarisi, sunduğu sosyal ayrıcalıklar ile İstanbullulara, aile hayatının tüm keyfini çıkarabilecekleri bir yaşam merkezi oluşturmanın deneyimini ve farklılığının mutluluğunu yaşıyor.

005.20131213005827.jpg

424.20131213005842.jpg

Bu haber toplam 2106 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri