Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Samet Aybaba'dan şoke eden açıklama

11.09.2012 09:15
Yöneticiler ile konuşan Beşiktaş’ın hocası Aybaba “Quaresma’yı affedersek başta Fernandes olmak üzere birkaç futbolcumun performansı düşer” dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, daha önce her fırsatta Quaresma’yı affedilmesi için yönetimden özür dilemesi ve takımda oynamak istediğini belli edecek bir davranışta bulunması gerektiğini söylüyordu. Tecrübeli hoca, “O bize 1 adım gelsin, biz 3 adım gideriz” dediği Portekizli için yöneticiler ile yaptığı görüşmede şunları söyledi:

“Oyuncuların büyük çoğunluğu disiplinsiz tavırları ve geçen sezon idmanlarda gençlere kasten tekme attığı için affedilmesine sıcak bakmıyor. Dönerse başta Fernandes olmak üzere birkaç ismin performansı düşer.”

5 GENÇ İÇİN İDMAN VAKTİ

Beşiktaş’ta kadro dışı kalan ve başka takımlara gitmeye yanaşmayan Atınç, Emre, Tanju ve Burak’ın yanı sıra bu sezon kiralanmayan Rıdvan, bugün Ümraniye’de idmanlara başlıyor.

Rıdvan bu kez kiralanmadı

Beşiktaş’a 2009’da gelen ve yaşadığı ciddi sakatlık sonrası eski formuna ulaşamayınca Karabük ve Elazığ’a kiralanan Rıdvan Şimşek, bu kez kadroda tutuldu. Rıdvan’ın A Takıma alınmasa da gönderilmemesinin sebebi ise bu oyuncunun satılması halinde kiralandığı takımlara da yetiştirme bedeli ödenecek olması. Kartal, bu sayının 3’e çıkmaması için Rıdvan’ı kiralamadı.

Bu haber toplam 3130 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri