Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şamil Tayyar o vekili dövmek istiyor

07.11.2012 11:28
Şamil Tayyar, Başbakan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun grup toplantılarındaki laf dalaşını değerlendirirken mecliste Kamer Genç'e karşı kendisini zor zaptettiğini söyledi.

Başbakan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun grup toplantılarındaki laf dalaşlarının yankıları devam ediyor.

 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ve Kemal Kılıçdaroğlu bugünki Parti Grup Toplantıları'nda yaptıkları konuşmada ağır sözler kullandılar. Star Ana Haber'de bu ağır konuşmaları izleyicisine ilginç bir yöntemle sundu.
 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın 'bahtsız bedevi ' sözlerine 'Dön aynaya bak bahtsız bedeviyi göreceksin. O çöllerde gezerken kutup ayılarına dikkat et ' diye cevap verdi.
 
İki lider arasındaki laf dalaşı, “Siyasette seviye düşüyor mu?” sorusunu akıllara getirirken Ak Parti Gaziantep Miletvekili Şamil Tayyar 'dan da “Kamer Genç” itirafı geldi.
 
KENDİMİ ZOR ZAPTETTİM
Siyasette zaman zaman tansiyonun yükseldiğini ve siyasetçilerin istem dışı davranışlarda bulunabileceğini söyleyen Tayyar “Bu uslüba da yansıyor. Ama insanın gerçekten kendini kontrol edebilmesi de çok zor. Geçtiğimiz gün mecliste oturuyorum şimdi… Kamer Genç kürsüye çıktı. İnan insanın içinde öyle bir fırtına kopuyor ki… Alıp böyle yere çakasın geliyor. Çünkü her şeyine hakaret ediyor, her şeyine küfür ediyor. O kadar ağır ve kötü kokuyor ki, insanın o sıralarda kendini zaptetmesi gerçekten çok zor.” dedi.
 
Kaynak: Beyazgazete 
Bu haber toplam 3070 defa okunmuştur
agzi bozuk islam.
birtan
bunun ve akp,lilerin.agizlari cok bozuk. samil tayyar tam bozuk.. bakmayin bunlarin musluman,im.dedigine.
07 Kasım 2012 Çarşamba 19:24
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri