Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şamil Tayyar'dan bomba Ergenekon iddiası

17.01.2012 01:58
Şamil Tayyar sosyal paylaşım sitesi twitter'da Ergenekon'un 1 numarası hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
AK Parti milletvekili eski gazeteci Şamil Tayyar Twitter'da Ergenekon'un bir numarası hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulundu. Tayyar Ergenekon'n yeni bir numara aradığını iddia etti.
 
İşte Şamil Tayyar'ın twitter'den yazdığı mesaj...
 
* 1 numara deyince söyleyim haberiniz olsun. o zat tasfiye olmak üzere. eğer toparlanırlarsa yeni isimle yola çıkma hazırlığı içindeler.
 
Bu haber toplam 4440 defa okunmuştur
Ergenekon Tayyar
Bilal Denge
Sayın Tayyar, Adınız Şamil. Dilerim Kafkas kökenli değilsinizdir. Ben Çeçen kökenli, Atatürk ilklerine yürekten bağlı, ' aklın üstünlüğüne ' inanan, 61 yaşında emekli bir öğretmenim... Tarihteki ERGENEKON destanında, her destanda olduğu gibi ,kısmen doğrular vardır...Bu doğrular,binlerce yıl içinde masallaşmış, destan' epos' olmuştur... Sizinki başhtan masal... Normal zekadaki, biraz kitap gazete okumuş, 15 yaşındaki bir çocuk bile bu MASALLARA inanmaz. Dedemin ve babamın resimlerini övünerek asıyorum Atatürk resimlerinin yanına... Bir yazarın deyimiyle, çocuklarınız ve torunlarınız sizden utanacak...ABD'nin 30 yıllık Yeşil Kuşak projesine hizmet edenlerin izinden, yine ABD'nin GOP projesine maşa olmaktasınız... Tek dayanağınız, Recep İvedik seyircisi düzeyindeki kültürleri ile oy kullanan , oyunu namus olarak kabul etmeyen varoş insanları... Dilerim Kafkas kökenli değilsinizdir...Hele Çeçen kökenli iseniz çok üzülürüm... Siz inanıyor musu
19 Ocak 2012 Perşembe 00:19
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri