Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şamil Tayyar: Dünya Kılıçdaroğlu'na kıçıyla gülüyor

30.11.2012 11:36
Ahmet Davutoğlu'nun BM'de Filistin'e 'Gözlemci Devlet' statüsü kazandıran oylamadan önce yaptığı tarihi konuşma sık sık alkışlarla kesildi. Şamil Tayyar, Davutoğlu'nun bu başarısını daha önce eleştiren Kılıçdaroğlu'na twitter'dan yanıt cevap verdi
AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmasında Davutoğlu için 'Pek çok ülke ona kıçıyla gülmüştür' diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu aynı yerden, aynı sözlerle vurdu.
 
Ahmet Davutoğlu'nun BM'de Filistin'e 'Gözlemci Devlet' statüsü kazandıran oylamadan önce yaptığı tarihi konuşma sık sık alkışlarla kesildi.
 
KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'na yönelik, "Nasıl bir akademisyendir bu? Herhalde onu dinleyen pek çok ülke affedersiniz kıçıyla gülmüştür" şeklindeki sözler sarfetmişti.
 
ŞAMİL TAYYAR'DAN AYNI SERTLİKTE YANIT
Şamil Tayyar Twitter'dan Kılıçdaroğlu'nun o sözlerini hatırlattı ve sert bir cevap verdi. Tayyar; "KK ne demişti Davutoğlu'na: 'onu dinleyen pek çok ülke kıçıyla gülmüştür' Ey KK, şimdi sana gülüyorlar!" şeklinde bir ifade kullandı.
 
Bu haber toplam 2576 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri