Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sırrı Sakık Tayyar'a sert çıktı

15.11.2011 21:48
Şamil Tayyar'ın Kürt Ergenekon isimli kitabına çok sert tepki gösteren Sakık, TBMM'de Tayyar'a seslendi..

BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’a sert çıktı.

'DÖVECEKSENİZ GELİN DÖVÜN'

Tayyar’ın 'Kürt Ergenekonu' adlı kitabını hatırlatan Sırrı Sakık, ‘Neymiş Kürtler Ergenekon’la kol kola girmiş. Ergenekon Kürtler'in katili, ben katillerimle nasıl kol kola girerim? Ergenekon benim düşmanımdır. Ne alakası var. Çakma kitabıyla sağda solda gezip tehditler savuruyor. Bizi döveceklermiş. Elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. Dövecekseniz gelin dövün bakalım’ diye konuştu.

Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur
Yetti Artık.
Seydi Ahmet TURAN
Siz tehditlerle haketmediğiniz halde haksız yere haram oyları aldınız,meclise girdiniz.ppk olmasa ne kadar oy alabileceksiniz size kaç kişi yandaş çıkacak.koskoca bir hiç.Mazlumları katleden tehditle dağa adam çıkartan herkesi özellikle hakkari ve çevresini uyuşturucuya bulaştıran Avrupaya veren pkk yı neden kınayamıyorsunuz.birtürlü kck yı kınayamıyorsunuz.-utanmadan bobmacıların ailelerine gidip baş sağlığı diliyorsunuz tabiki niyetiniz aba altından sopa göstermek reklam yapmak yeter artık.Biraz vicdan varsa sizde pkkyı ve kck yı kınayın reddedin.onlar üzerinden siyaset yapmıyoruz deyin. bırakın kandilden mesaj almayı gerçekci olun doğru olun dürüst olun adam gibi politikacı olun içi başka dışı başka olmayın kürt kardeşlerimiz bile sizlerden iğreniyor.mazlum canları katletmekle pkk nın emir ve sözcülüğünü yapmakla nereye kadar gideceksiniz .sizden olma bir belediye başkanını bile kck çöpcüsü azarlıyor yargılıyor,kendisine selam verdiriyor.bu mu sizin siyasetiniz
16 Kasım 2011 Çarşamba 09:28
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri