Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancaklı: Ya İktidar Oluruz Ya Savaş Çıkar

26.01.2015 11:25
Gaziantep’te Şahinbey MHP İlçe Teşkilatı’nın 11. Olağan Kongresine katılan Milli Takım eski sporcusu Saffet Sancaklı açıklamalarda bulundu.


Sancaklı, üzerlerine büyük oyunların oynandığını ifade ederek, MHP’yi veülkücüleri paralel ilan ettiklerini söyledi. Ülkücülerin paralel devlet olarak faaliyet gösterilmek istendiğini dile getiren Sancaklı, ülkücülerin hiçbir zaman paralel olamayacağını belirtti. Sancaklı,“Ülkücüler devletin ta kendisidir. Bunu herkes böyle bilsin. Operasyon yapıp, bizi itibarsızlaştıracaklarmış. Bir tane ülkücünün kılına dokunamayacaksınız. Bir tane ülkücüyü alamayacaksınız. Bu söylediğim sözler Türk dünyasının lideri sayın Devlet Bahçeli’nin fermanıdır “dedi.

"SAVAŞ ÇIKAR" İDDİASI

Saffet Sancaklı son olarak şunları söyledi. “Genel Başkanımız diyor ki, ‘ya 7 Haziran’da iktidar ortağı oluruz, ya bu ülkede savaş çıkar. Genel Başkanı’nın ağzından kolay kolay bu laflar çıkmaz. Geldiğimiz nokta ya MHP 7 Haziran’da iktidar ortağı olacaktır, ya da bu ülkede savaş çıkar. O yüzden bugüne kadar bütün seçimler önemliydi. Herkes çalışıp fedakârlık yapıyor. Bu seçimde beygirlerimizin hepsini vermemiz lazım" diye konuştu.

Ajanslar

Bu haber toplam 1324 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri