Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sarıgül hakkıında şok Kürt ve Alevi iddiası

04.01.2014 12:59
CHP'de istenmeyen isim olarak bilinen Savcı Sayan Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye üye olan Kürt ve Alevilerin partiden atılmasını istediğini iddia edildiDaha fazlasını oku: Sarıgül hakkıında şok Kürt ve Alevi iddiası - Gündem Haberleri - Güncel Haber - Haber -

Beyaz TV'de yayılanan Dinamit programında konuşan Savcı Sayan'ın Mustafa Sarıgül'ün Alevi ve Kürtlerle ilgili sözleri gündeme damga vuracak gibi. 

ROTAHABER-ÖZEL

Latif Şimşek'in sunumyla Beyaz TV'de yayınlana Dinamit programında Sarıgül'ün Alevi ve Kürtlerle ilgili sözleri programa damga vurdu.

CHP'de Deniz Baykal'ın partiden by-pass edilmesinden sonra, yeni yönetime eleştirileri nedeniyle partide istenmeyen adam ilan edilen Savcı Sayan, Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'ün Deniz Baykal'a kongre konuşmasında  ' Şu Aleviler ile Kürleri bu partiden atmak lazım, yoksa bu parti düzelmez' dediğini iddia etti.

KAYITLARI VAR

Rasim Ozan Kütahyalı'nın bunun bir kanıtı var mı sorusu üzerine ise Sayan: ' Tabiki var, Deniz Baykal'ın kongre konuşmasında kayıtlı olarak var. Ben öyle hatırlıyorum ve Deniz bey'den de duymuşum. Ben iftira atmıyorum.' ifadelerini kullandı.


rotahaber

Bu haber toplam 5700 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri