Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sarıgül'den bomba cemaat itirafı

22.12.2013 00:43
Gazeteci Sevilay Yükselir, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'le yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı.

Gazeteci Sevilay Yükselir, A Haber'de yayınlanan Deşifre programında Sarıgül'ün "söylenmemek ve yazılmamak kaydıyla"kendisine itirafını paylaştı.

Yükselir, Sarıgül'e kayıt dışı olmak koşuluyla"arkasında Cemaat'in olup olmadığını"sorduğunu cevap olarak ise Sarıgül'ün "Evet beni destekliyorlar" dediğini itiraf etti.

'SARILGÜL'DEN PARA ALDI DEDİLER'

"Bir dizide karanlık kurul diye bir şey var. Bu dizide benimle ilgili sürekli karalama yapılıyordu ancak ciddiye almıyordum. Ancak son bölümde Sarıgül'den para aldı gibi şeyler dediler benim için. Bunu da bir yazımda Sarıgül'ün cemaat projesi olduğunu söylediğim için yaptılar.

'BURADAN İLK KEZ AÇIKLIYORUM'

Buradan ilk kez açıklıyorum kesinlikle Sarıgül'den para almadım, Sarıgül'ün arkasındacemaat olduğunu off the record olarak bizzat Sarıgül'ün kendisi bana söyledi. 

Kusura bakmasın söz vermiştim ama şahsıma yapılan bu saldırılardan sonra açıklamak zorundayım.

Bir yazımda Sarıgül'ün arkasında cemaat olduğunu yazdığımda, Sarıgül beni aradı ve görüştük. Off the record olarak sordum ona böyle bir şey var mı diye. "Evet beni destekliyorlar" dedi. Ben bunu 2012'nin Ağustos'unda yazmıştım. Bunu herkesin içinde bana söyledi ben aday olduğumda beni destekler dedi. Bu yalansa Sarıgül çıksın bu yalan desin."

İNTERNETHABER

Bu haber toplam 2286 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri