Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sarıgül'ün 'teneke' dediği adam bakın kim çıktı?

04.03.2014 14:55
Sarıgül'ün "teneke" diye hitap ettiği kişi Trabzon'un çok yakından tanıdığı önemli bir isim çıktı.

Sarıgül'ün "teneke gibi durma dediği" şahsın, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu, olduğu öğrenildi. Aynı zamanda Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı olan Kahyaoğlu, bu bilgiyi doğruladı. Sarıgül'ün kendisi üzerinden başkalarına mesaj gönderdiğini savunan Kahyaoğlu, bunun aralarında bir şaka olduğunu iddia etti.

Kendisine telefonla ulaştığımız Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu, "Evet Sayın Sarıgül'ün orada hitap etmiş olduğu o Tayfun benim. Burada benim üzerimden başkasına mesaj verilmek için bir espri yapılmıştır. Bizim zaman zaman aramızda böyle şakalaştığımız da olmuştur. O hareketin be şahsıma yönelik olduğunu düşünmüyorum. Ben Sayın Sarıgül'le 39 senedir yol arkadaşıyım. Ve pek çok çalışmayı birlikte yaptık. Sayın Sarıgül ile benim arama basın giremez." açıklamasında bulundu.

KAHYAOĞLU'NUN DA EVSAHİPLİĞİNİ YAPTIĞI ORGANİZASYONDA SARIGÜL YUHALANMIŞTI

Tayfun Kahyaoğlu, Mustafa Sarıgül'ün protesto edildiği ve yumruklaşmaların yaşandığı Feshane'deki Trabzon Günlerini düzenleyen Trabzon Dernekler Federasyonu'nun Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Tayfun Kahyaoğlu bu bilgiyi doğrulamasa da Sarıgül'ün Feshane'de yaşananları engellemekte Kahyaoğlu'nun yetersiz kaldığı düşüncesiyle kızgın olduğu gelen iddialar arasında...

SARIGÜL NE DEMİŞTİ?

Mustafa Sarıgül, Eyüp Sultan Meydanı'nda konuşmasını yaparken kendisinin alkışlamayan Kahyaoğlu'na, "Tenekeden durma orada, ya alkışla ya kaybol. Ben bu alanda heyecanı olmayan bir adamı istemiyorum" demişti.

Haber7

Bu haber toplam 2122 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri