Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Savcıya kızdı dinini değiştirdi!

03.08.2013 18:49
Trabzon'da bir kişi kendisine ceza veren savcıya ilginç bir tepki gösterdi.

Trabzonda ilginç bir olay yaşandı. Bir süredir psikolojik tedavi gören 45 yaşındaki Cemal Salih Ofluoğlu, evinde eşi ile tartıştı.

Habertürk'ün haberine göre; tartışmanın dozunu artıran Ofluoğlu, eşini darp edince bir anda hayatı değişti. Eşi, Ofluoğlu'ndan şikayetçi olunca savcılık şiddet uygulayan Cemal Salih Ofluoğlu'nu 6 ay evden uzaklaştırma cezası verdi.

6 ay boyunca eve gidemeyen Ofluoğlusokaklarda yatmaya başladı. Bir süre sonra çocuklarını özleyerek eve giden babanın, savcının verdiği kararı bozduğu gerekçesiyle cezası iki katına çıktı. Duruma sinirlenen Ofluoğlu, yetkililerden yardım istedi, bu talebi de yerine getirilmeyince isyan edip dinini değiştirdi.

DİNİNİ DEĞİŞTİRDİ!

Savcının verdiği kararla psikolojisinin tekrar bozulduğunu ifade eden Ofluoğu, "Şu an psikolojim alt üst. Hastaneye geldim bana yardım etsinler diye fakat buradan da bir yardım göremiyorum. Doktorlara ve yetkililere sesleniyorum. Ne olursunuz bana yardımcı olun. Savcının vermiş olduğu karara kızdım ve 25 Temmuz'da gittim dinimi değiştirdim. Böyle bir vicdansızlık olamaz, bana işkence yapıyorlar.

Şimdi de beni hastane yetkilileri hastanede istemiyor. Ben ne yapacağım? Şu an beni bu hastaneye yatırsınlar, tedavi etsinler, iyileşip eşimin ve çocuklarımın yanına döneyim. Size yalvarıyorum" şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 1676 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri