Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit babası: Oğlum ne yaptın kolumu kanadımı kırdın

21.07.2015 11:55
Adıyaman'da güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan askerin babası yürekleri dağladı.

Adıyaman'da güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan jandarma uzman onbaşı Müsellim Ünal'ın (23) Kayseri'deki baba evinde hüzün hakim.

BABASI YIKILDI

Ünal'ın Develi ilçesi Kulpak Mahallesi'ndeki baba evine gelen askeri yetkililer, acı haberi aileye verdi. Acı haberi duyan şehidin yakınları, ailenin evine akın ederken göz yaşlarına hakim olamadılar.

 

Şehit babası: Oğlum ne yaptın kolumu kanadımı kırdın VİDEO

OĞLUM NE YAPTIN KOLUMU KANADIMI KIRDIN

Mahalle sakinleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan baba Yusuf Ünal, "Allah'ım bu nasıl acı, kimseye verme yarabbim böyle bir acıyı. Oğlum ne yaptın kolumu kanadımı kırdın" diyerek ağladı.

BİR YILDIR ADIYAMAN'DA GÖREVLİYDİ

Şehit uzman çavuşun, geçen yıl askerliği bittikten sonra tekrar uzmanlık için Türk Silahlı Kuvvetleri'ne müracaat ettiği, yaklaşık bir yıldır Adıyaman Jandarma Komando Özel Harekat Taburu'nda görevli olduğu öğrenildi.

EVİN TEK ERKEK ÇOCUĞU

Dört kardeş olan şehit, evin tek erkek çocuğuydu. Şehidin evinin önüne ve mahalle girişine dev Türk bayrakları asılırken, mahalle meydanında Kur'an-ı Kerim okundu.

Bu haber toplam 2350 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri