Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demirtaş: Bugün ülke bölünmüştür

30.12.2011 19:05
Uludere'de ölen 35 kişinin cenazesinde konuşan Selahattin Demirtaş, ''Bugün ülke bölünmüştür. Artik emin oldum'' dedi.

Uludere'de yaşamını yitiren 35 kişinin cenazelerinin Gülyazı Köyü'nde toprağa verilmesinin ardından konuşan BDP eş başkanı Selahattin Demirtaş, sert sözler sarfetti. Demirtaş, "Bugün ülke bölünmüştür. Artık emin oldum. 50 bin defa da öldürseniz bu toprakların adı Kürdistan'dır. Bunu basın yazamaz" diye konuştu. Demirtaş, "Tarih bu dağlarda bir Kürt katliamını daha yazdı" diyerek olayı protesto etti.

 

 

Bu haber toplam 2376 defa okunmuştur
AKLI BAŞINDA BİR KÜRT VATANDAŞI
yedidağınaslanı
AKLI BAŞINDA BİR KÜRT VATANDAŞI Kuzey Kore'ye iyi bakmalı.Çünkü Eğer PKK BDP başarılı olsa ülkeyi bölse, ve bir devlet kursa Tıpkı Kuzey Kore gibi babadan oğula geçen baskıcı adeta liderine tapan bir devlket kuracaklar. Aman kürt kardeşler buna dikkat edin.
31 Aralık 2011 Cumartesi 10:51
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
HANİ BÖLÜNME İSTEMİYORDUM DEMİRTAŞ EFENDİ
NECATİ
HANİ BKONUŞMALARINDA RÖPÖRTAJLARINDA BÖLÜNMEYİ İSTEYEN KİM İSTESEKTE BÖLÜNEMEZDİN NE OLDU FISATI BELLİYON GARİBANIN ÖLÜMÜNÜ HAİN HERF.
31 Aralık 2011 Cumartesi 08:26
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
bölmüş
kuru kuruu
leş kargası bunlar akbaba gibi cöktüler ölenlerin cesetlerinin üzerine daha topraga gömülmeden fırsatcılık yaparak nemalanıyorlar yazık böyle kişilermi kürtleri savunacak kac kürt kardeşim varki acab bunun sözlerinin arkasında durucak bence yok oda adam sanıcak kendini :) (allah ölenlerin tahsilatını bagışlasın ).
31 Aralık 2011 Cumartesi 05:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sozun
bittigi yer
zaten bastan beri bunlarin istedigi buydu seslerini cikartamiyorlardi kac zamandir ellerine bir firsat gecti o kisileride bunlar ihbar etmistirki sesimizi cikartalim diye.
30 Aralık 2011 Cuma 23:02
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sen bölünme görmemişsin bre..
hursit dilaver
siz böyle laflar ettikçe topunuz bölüneceksiniz. ama ne bölünme..fransız sihirbaz bile sizin bölünmenize şaş kalacak..unutmayın emi canım..
30 Aralık 2011 Cuma 22:11
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri