Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Semih Şentürk için sürpriz iddia!

22.07.2013 12:33
Golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta Sportif Direktör Önder Özen'in Fenerbahçe ile yollarını ayıran Semih Şentürk'ün peşinde olduğu ortaya çıktı. Teknik direktör Bilic'in ise milli golcüyü veto edip "Eneramo'yu istiyorum" dediği öğrenildi.

 

Beşiktaş, Hugo Almeidanı'nın ayrılmak istemesi nedeniyle kadrosunu kaliteli bir golcüyle takviye etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak bu bölgeye yapılacak tranfser konusunda Teknik Direktör Bilic ileSportif Direktör Önder Özen arasında bir fikir ayrılığı söz konusu.

Özen'in bu mevki için Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve kendisine kulüp arayan Semih Şentürk ile temasta olduğu öğrenildi. Daha önce yine Fenerbahçe'den kadroya katılan Sezer Öztürk'ün transferinde de baş rolü oynayan Özen'in, Semih'ten de olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Ancak Özen'in ikna etmesi gereken asıl isim ise Bilic.
Nitekim Semih'in transferinesıcak bakmayan Hırvat teknik adam Michael Eneramo isminde ısrarcı. Beşiktaş ile prensipte anlaşmasına rağmen kalbindeki problem nedeniyle transferi askıya alınan Nijeryalı golcünün transferi için hafta içinde TFFSağlık Heyeti'nden alınacak rapor bekleniyor.

YÖNETİM İKİLEMEDE

Bu arada yönetimin de bu ikioyuncukonusunda bazı endişeleri var. Önceki gün dizinden ameliyat geçiren ve yaklaşık 5 hafta sonra sahalara dönecek olan Eneramo'nun transferi riskli bulunuyor. Semih konusunda ise Sezer'den sonra ikinci bir Fenerbahçelinin transferinin camiada tepki toplamasından endişe ediliyor.

Bu haber toplam 3340 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri