Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şenlikoğlu; First Lady'ler Tesetürü Bozdu!

24.01.2013 00:09
Emine Şenlikoğlu, Hayrünnisa Gül ve Emine Erdoğan'ı eleştirdi...

Cine 5'te Cenk Eren'in sunduğu "Cenk'in Ev Hali"programına konuk olan, Emine Şenlikoğlu, First Lady'lerin giyim tarzlarını eleştirdi. Emine Erdoğan ve HayrünnisaGül'ün makama göre kıyafet değişikliği yaptığını söyleyen Şenlikoğlu, "Allah affetsin. Belki onlar da üzülüyordur" dedi.

"ALLAH AFFTESİN"

Cenk Eren'in "İktidardaki partinin bakanlarının ya da Başbakanımızın eşinin giyim biçimlerini nasıl buluyorsunuz?" sorusu izerine Şenlikoğlu, bir süre sessiz kaldı. Cenk Eren'in "Soru zor mu geldi?" demesi üzerine Şenlikoğlu, "Bu konuda biraz üzüldüğümüz noktalar var, ama ne yapalım;insan zayıf yaratılmıştır. Ben isterdim ki hiç birisi, makama göre kıyafet değişikliği yapmasın. Hiç taviz vermesinler. Başka yönleri çok güzel idare ettikleri için Allah affetsin. Hayrunnisa Gül kardeşimize her şeyde 10 üzerinden 10 veriyorum, ama kıyafette biraz bozdu.

"EMİNE HANIM, DİZLERİNE DOĞRU KISALTMAYA BAŞLADI"

Emine Hanım da son dönemde dizlerine doğru kısaltmaya başladı, ama bolluktan taviz vermedi. O yönlerigüzel. Şimdi bu iki lady, durumu çok güzel idare ettiler. O kadar kolay değil yani. O kadar hakaretler üzerine oralara geldiler. Allah affetsin.

"BİZE ÖCÜ GİBİ BAKMASINLAR DİYE ÖYLE GİYİNİYORLARDIR BELKİ.."

Belki onlar da üzülerek yapıyorlardır. Ama şunun için yaptıklarını düşünüyorum, 'Belki böyle giyinirsek aşırı laiklerin hoşuna gider, bize öcü gibi bakmazlar' diye düşünüyor olabilirler." dedi.

 

 

Bu haber toplam 17104 defa okunmuştur
HAKLI
Hulusi SAYIN
Emine Abl bence HAKLI. Kendisi hiç taviz vermedi. ALLAH RAZI OLSUN.
24 Ocak 2013 Perşembe 04:04
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri