Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şeyh Nazım Kıbrısi'den 'savaş çıkacak' uyarısı!

04.10.2011 01:30
Kıbrıs'ta yaşayan Nakşibendi Şeyhi Nazım Kıbrısi, Türkiye ile Rum Kesimi arasında yaşanan sondaj kriziyle ilgili şok bir açıklama yaptı. Kıbrısi, iki taraf arasında savaş çıkacağını ileri sürdü.

Kıbrıs'ta yaşayan Nakşibendi Şeyhi Nazım Kıbrısi, Türkiye ile Rum Kesimi arasında yaşanan sondaj kriziyle ilgili şok bir iddiada bulundu. Kıbrısi, Türkiye ile Rum Kesimi arasında savaş çıkacağını belirterek, Kıbrıslı Türkler'e erzak depolaması çağrısında bulundu.

Bir video sitesinde yayınlanan şok görüntülerde Türkiye ile Kıbrıs Rum Kesimi arasında bir aydır karşılıklı restleşmelerle giderek büyüyen krize değinen Nakşıbendi Şeyhi Nazım Kıbrısi, krizle ilgili öngörülerde bulunuyor. Önce krizle ilgili genel değerlendirmelerde bulunan Kıbrısi, konuşmasının devamında ise iki taraf arasında savaş çıkacağı iddiasında bulunuyor.

Kıbrıslı Türkler'e 'Elinde parası olan tutmasın, zahire, buğday arpa ne bulursa alsın' uyarısı yapan Kıbrısi, iddiasını bir adım daha ileri taşıyarak, halkın 5'te 4'ünün öleceğini ve 5'te birinin kalacağını ileri sürüyor.

Bir video paylaşım sitesine 2 gün önce eklenen videodaki konuşmasına 'Vakti saati geldi' diyerek devam eden Kıbrısi, "Bu harp, en zor harptir, en korkunç harptir, en tahlikeli harptir' ifadesine de yer veriyor.

İşte Şeyh Nazım Kıbrısi'nin o konuşması;

 ROTAHABER.COM

Bu haber toplam 41528 defa okunmuştur
5 yıldır savaş vs yok.
turgut yıldırım
Bu şeyhleri normal bir insan gibi görün.Körü körüne saplanmayın , dediklerini sorgulayın.Taasup içinde olan müridler olmayın.Şeyhe Allah rahmet eylesin..5 yıl geçti hala kıbrısta savaş çıkmadı.
11 Ağustos 2016 Perşembe 15:47
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
herkez haddını bılsın
tanyel aker
hıc bırınız bıse bılmeden konusmayınız ozeellıkle sahtakarlıgı konusunda buyursun evınde zıyaret etsın de tekrar yorum attsın zaten sız ınanmayanlara olan olcak ve sızler yuzunuzden bu felakatlerde bunu bılesınız.ALLAHIM HEPIMIZIN YAR- VE YAZRDIMCISI OLSUN ALLAH DOSTLARI.....
18 Ekim 2011 Salı 18:40
Beğendim (7)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
şavaş çıkacagına hiç şaşırmadım
bülent koyuncu
ebu bekir peygamberimize nasıl inanıyorsa bende şeyh nazım hazretlerinin sözüne öyle inanıyorum
14 Ekim 2011 Cuma 20:20
Beğendim (9)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
nazım efendi
filiz
Kardeşim sen sadece sahtekar olduğunu duymuşsun,okumuşsun.Bilip bilmeden hocaya dil uzatanlara destek olup yazacağına biraz daha araştırıp şeyhin nerden geldiğini kim olduğunu araştırabilirdin.İşte senin gibi hiç bişeyden haberi olmayanlar yazıyo oraya buraya yine senin gibiler geliyor destekliyorlar.Geçin bunları herkez kendine baksın.Hocalara özellikle nazım efendiye sahtekar demeden 100 kere düşünün...
10 Ekim 2011 Pazartesi 15:38
Beğendim (9)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Allah Dostları Bilir
Türkoğlu
Allah dostlarına böle ithamlarda bulunmayalım muhterem kardeşlerim ayıptır O diyosa doğrudur
08 Ekim 2011 Cumartesi 11:32
Beğendim (5)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri