Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sibel Üresin Berna Laçin birbirine girdi

04.08.2011 12:01
Sibel Üresin Berna Laçin birbirine girdi

 


Bu haber toplam 14728 defa okunmuştur
Bu kadın ve bu kadını haklı bulanlara
Murat Akdoğ
1)O zamanki şartlar dışında evlenmek haram,ayrıca dini yanlış yorumlamaktır 2)Şu an Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz ve bu istek Atatürk ilkelerine aykırıdır. Erkekler işlerine geldiği için evet diyorsa bir de bunları düşünüp cevap versin,bu kadına söz yok zaten.Duygusuz ve Örümcek Kafalı..
11 Eylül 2011 Pazar 11:24
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
can bey süpersiniz
doğrucu
can bey erkek oldunuz halde süper şeyler yazmışınız bütün erkeklerin işine gelen şey bu ama siz süpersiniz ama buarada onun eşi boşanmış şuan zaten evli bi adamla evli adamında umrunda bile degildir kendini rezil ediyor ama dediğiniz gibi eski kocası onu durdurması lazım sonuçta çocuğunun annesi evet eski kocasınındada iş yok onun
06 Ağustos 2011 Cumartesi 17:07
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
islam
can
bu kadin islam icinmi yasiyormus. islam icin yasiyorsan.bu turban,in dini yok. senin turbanin serefliyse oturursun evinde boyle seyler aile,icinde olur.bunu tv,de cikip konusmak. dinsiz imansiz turban icin gecerlidir.bu kadin.sovmenlik.yapiyor.sunucu iyi dedi.din allahla. kul arasindadir.dinsiz imansiz turbanlilarla degil. bu kadinin kocasinda seref!?yokmu.hala tv,lere cikartiyor.hakan atil,denen yorumcuya.turkiyede allah insanimi kaldi kaldiysa!?bu kadar suc turkiyede neden var.ilk once insan olmak var.
06 Ağustos 2011 Cumartesi 08:52
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Herkes evliya kesilmis, nefsine gore konusuyor
Hakan Atil
Islamda birden fazla evliligin kurallari vardir. Acin okuyun, nefsinizi konusturup seytan insani olmayin. Allah insani olun.
06 Ağustos 2011 Cumartesi 02:24
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
dogru söze nedenir
doğrucu
evet esmacığım benim çevremde bu kadının ağır küfürlerine maruz kalmış insanlar var ve birde iftarısına müslümansa evli br kadına neden iftira atıyor müslümasa boşanmış eşini kıskanıp ne onun çevresindekilere küfür ediyor aslında bunları söylemek bana düşmez ama bende kadınım artık doğruları söylemek lazım benim söylediklerim yalan degil bu mbarek günde yemin ederim artık bu kadnın yüzünü görünve kimsenin kafası karışmasın
05 Ağustos 2011 Cuma 14:13
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri