Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Olay Kitap 5 Mart'ta Sizlerle

02.03.2012 01:23
Habername yazarı Sibel Üresin'un medya'da en çok tartışılan söylemi "Tek Eşlilik mi O da ne?" kitabı çok yakında kitapçılarda...

Sibel Üresin'in Dile Getirdiği Konu Medya'da Sürekli İlgi Odağı Oldu ve Olmaya da Devam Ediyor. Konuyu Kaleme Alan Sibel Üresin Kitabı Bilinmeyenlere Işık Tutmak İçin Hazırladı.

"Ayna ayna! Söyle bana... Benim doğrularımdan daha güzel doğru var mı dünyada?" diyen krallara, kraliçelere korkusuz bir aynadır Sibel Üresin... Kırmadan dinleyebilirseniz, nice doğrularla tanıştırır sizi... Ve bu doğrulara, karşısındaki nice kadının çığlığını dinleyerek ulaşmıştır... Ben şahidim..."
-Avukat Bülent DEMİR-

Tek eşlilik sürdürüp de sıkıntı içinde yaşayan, depresyondan bir türlü çıkamayan mutsuz kadınların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Günümüzdeki boşanma oranlarından da bu oldukça net anlaşılmaktadır. Tek eşliliği, eşittir mutluluk olarak anlamak ne kadar sağlıksız bir durumsa, buna alternatif olarak da, çok eşliliği de ilk kadın için mutsuzluk olarak görmek de bir o kadar yanlıştır.

Hayat bizim bütün acılarımıza, diğerlerinin de mutluluklarına rağmen inadına devam ediyor. Acılarımızı mutluluğa dönüştürmeyi öğrenmek adına ki ben bunu krizi fırsata çevirmek diye adlandırıyorum, işte bunu başardığımızda her şeye rağmen devam eden bu hayatta yerimizi mutlu bir insan olarak almayı başarabiliriz.

İNTERNETTE SATIŞINA BAŞLANILAN KİTAB 5 MART'TADA TÜM KİTAPÇILARDA...


 

Kaynak:
Bu haber toplam 33410 defa okunmuştur
Bindin bir alamete
suna
ne diyebiliriz ki hayırlı olsun inşaallah zor duruma kalacak uçuk fikirler yoktur kitabın içinde. kendimi nasreddin hocanın fıkrasındaki gibi hissediyorum haklı eleştiride de bulunan var haksız da yaşanan gerçekler de var; parayı bulan mutluluğu başka kadında arayan herifle de Bu gerçekle yaşamak zorunda olan ilk eş de tabi ki yaşadığı süreci en az hasarla atlatmak zorunda kendine de ayna tutmak zorunda. Krizi fırsata çevirmenin anlamı budur bence.
02 Mart 2012 Cuma 15:47
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri