Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sınıfta 'Salak Ebru' krizi

22.02.2013 01:37
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Fatih Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu. Kaymakamın ziyareti sırasında tahtadaki yazı dikkatlerden kaçmadı.

 

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Fatih Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu. Kaymakam inceleme sırasında habersiz olarak bir sınıfa girdi. Sınıfta ise öğrenciler kendi aralarında şakalaşarak yazdıkları “Salak Ebru” yazısı tahtada kaldı.

KORUMALAR SAKLAMAYA ÇALIŞTI

Kaymakam Ekrem Çalık’ın içeride olduğu sırada tahtada yazılı “Salak Ebru” yazısı fark edildi. Kaymakam’ın basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada korumalar yazının görülmemesi için tahtanın önüne geçtiler. Daha sonra yazıyı fark eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin tahtanın korumasını kapatmak istedi ama başarılı olamadı.
YAZIYI SİLME MÜCADELESİ ÖĞRENCİLERİ GÜLDÜRDÜ

Kaymakam’ın yazıyı görmemesi için silgi arayan bir öğretmen silgi bulamayınca eliyle tahtadaki yazıyı silmek istedi. Fakat tamamını silemedi. Son olarak ise bir öğrenci silgiyle tahtaya gelerek yazıyı silmeyi başardı. Fakat Kaymakam Ekrem Çalık yazıyı gördü. Yazıyı silme mücadelesini öğrenciler gülerek izledi.

KAYNAK: İHA

 

 

Bu haber toplam 7712 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri