Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sır Çözüldü

14.02.2013 11:46
İsrail 'in Türkiye ile "ilişkileri onarma adına" yaptığı son hamlenin içeriği ortaya çıktı.

Yedioth Ahronot gazetesinin haberine göre İsrail, 2 milyar dolarlık doğalgaz boru hattı projesiyle Ankara'nın kapısını çaldı. İddiaya göre Akdeniz 'de doğalgaz çalışmaları yapan İsrail, bu gazı Avrupa 'ya satmak için Akdeniz'den Türkiye'ye döşenecek bir boru hattı projesini Türk Enerji Bakanlığı'na sundu.

Son birkaç haftada Ankara'da iki kez gerçekleşen gizli görüşmelerde, Türk heyetinin 2 milyar dolarlık boru hattı projesine sıcak baktığı öne sürülüyor. Projenin finansmanının büyük bir kısmını üstlenen Ankara, karşılığında Avrupa'dan daha ucuza doğalgaz satma taahhüdü istedi.
 

Bu haber toplam 1864 defa okunmuştur
unutuldu
mustafa aksac
akp oy vermiş biri olarak merak ettim hani televizyonlara cıkıp aşamalı yaptırım uygulayacagız felan demişti mavi marmara olayından sonra hükümet ne oldu kırmızı ışıklaramı takıldı bu ne perhiz bu ne lahana turşusu muhalefet tamam bir halta yaramıyor bana göre sürekli kıvrıyor ama bunlarada bakınca aşamalı (zamanlı) kıvırma gibi geliyor gerci haberlerede güvenilmez bu zamanlarda medya en büyük yalancı sahtekar toplulugu oda ayrı bir konu.
14 Şubat 2013 Perşembe 13:32
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri