Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sırrı Süreyya şoku : 'Konuşma lan konuşma'

25.05.2015 14:19
Sırrı Süreyya Önder Habertürk ekranına canlı bağlandı şoke eden bir şekilde bitirdi. AK Partili vekil ile tartışayan Sırrı Süreyya Önder 'konuşma lan' diye bağırınca yayın kesildi.

Habertürk ekranında bugüne kadar rastlanmayan şok bir kavga yaşandı. Türkiye'nin Seçimi programına 'cevap hakkı' için bağlanan Sırrı Süreyya Önder 'Konuşma lan... Konuşma...' diye bağırmaya başlayınca sunucu apar topar yayını kestirdi. 

Habertürk kanalında Yavuz Semerci'nin sunduğu Türkiye'nin Seçimi 2015 programı şoke eden anlara sahne oldu. Programın konuğu olan AK Parti milletvekili Bülent Gedikli, HDP'nin "100'er kişiyi belirli insanlara zimmetlediği ve bu kişilerin evlerine gidildiğini" öne sürdü. 

Bu iddia üzerine HDP İstanbul Milletvekili adayı Sırrı Süreyya Önder 'cevap hakkını' kullanmak için canlı yayına bağlandı. Sırrı Süreyya Önder "Savcılığa - YKS'ya suç duyurusunda bulundunuz mu? Önce bu soruma yanıt verin son söyleyeceğimi diyeyim" diyerek sakin bir giriş yaptı. 

TELEFONDA BAĞIRMAYA BAŞLADI 
AK Parti Milletvekili Gedikli "Sırrı Bey ile böyle karşılıklı konuşacaksak' deyince Sırrı Süreyya Önder şaşkına çeviren bir patlama yaptı ve telefonda bağırmaya başladı;

Sırrı Süreyya -"Sırrı ile karşılıklı konuşmanın nesi varmış? Sırrı Bey olmadığı zaman orada üfürmek kolay sayın Gedikli!..."

Bülent Gedikli -"Üfüren sensin!"

Sırrı Süreyya -"Bu iftira sen bana bunun cevabını ver."

Bülent Gedikli -"Üfüren sensin. Sen Meclis'te de üfürüyordun"

Sırrı Süreyya -"Sen bir yere suç duyurusunda bulundun mu?'

Bülent Gedikli  -Sen geç onları geç. Sen milletvekili olarak böyle konuşuyorsan tabanın ne yapıyordur ordan anla..."

Sırrı Süreyya - Üfürmeyi bırak... Üfürmeyi bırak..."

Bülent Gedikli  -Üfüren sensin! Sırrı Süreyya Bey sen iyi senaryo yazarsın senaryolarınla uğraş olur mu?"

KONUŞMA ULAN!
Bu söz üzerine Sırrı Süreyya Önder telefonda ağzını bozdu ve bağırmaya başladı;

Sırrı Süreyya -"Konuşma lan!... Konuşma..."

Bülent Gedikli -"Terbiyesizlik etme"...

Yavuz Semerci , Sırrı Süreyya'nın kontrolden çıktığını farkettiği anda hemen apar topar 'Sırrı Bey'i yayından alın' diyerek telefonu kestirdi. Yavuz Semerci bunu 'normal bir konuşma ve diyalog' olmadı diyerek izah etti.

Bu haber toplam 1858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri