Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'nu bu sözlerle vurdu

02.03.2012 09:31
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na göndermelerde bulundu...

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme yaparak "Ben olursam başbakan olurum" dedi.

NTV'de Mehmet Barlas'ın konuğu olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül önümüzdeki süreçte Şişli'ya dair projelerini anlatırken, isim vermeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu da eleştirmeyi ihmal etmedi.

BEN OLURSAM BAŞBAKAN OLURUM

'Ben olursam başbakan olurum.' diyen Sarıgül, liderlerin hedeflerinin mutlak iktidar olması gerektiğini ifade ederek 'Ben muhalif partisi olmam. Ben olursam başbakan olurum.Ben muhalefet partisi lideri olmak için Ankara'da bir gün bile oturmam. Böyle bir iddiam var. Ben öyle bir şey için oraya gidersem mutlaka iktidar olurum.Bir siyasi parti lideri partinin başına geçtiği anda söke söke, fırtına ese ese Ankara'ya inmiyorsa daha sonra olmaz bu işler. Demirel geldi iktidar oldu, Özal geldi iktidar oldu, Ecevit geldi iktidar oldu, Tayyip Erdoğan geldi iktidar oldu. İlk seçimde olamıyorsanız çok zor bu işler. ' dedi.

AK PARTİ'NİN OLUMLU PROJELERİ VAR

Ak Parti iktidarının olumlu projeleri olduğunu kaydeden Sarıgül ' Şunu da kabul etmek lazım. İktidarın yaptığı olumlu şeyler var. Duble yollarda, hızlı trende, TOKİ projeleri olumlu ancak dış politikaları olumsuz. ' diye konuştu.

Bu haber toplam 1802 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri