Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şivan Perwer'den bomba Tatlıses itirafı

24.01.2013 00:33
Geçtiğimiz günlerde Erbil'de İbrahim Tatlıses'le biraraya gelen Şivan Perwer, Tatlıses'in önceleri kendisinden kaçtığını itiraf etti. Perwer, "Hükümlü olduğum için benimle görüşmek istemezdi" dedi.

Irak'ın kuzeyinde yayımlanan Rudaw gazetesine konuşan Şivan Perwer, geçtiğimiz günlerde Erbil'de biraraya geldiği İbrahim Tatlıses'le ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Erbil’de ünlü sanatçı Tatlıses’le 40 yıl sonra bir araya gelmelerine de değinen Perwer, eskiden Tatlıses'in kendisi ile görüşmemek için kaçtığını iddia etti.

Perwer, "Geçtiğimiz günlerde arkadaşlar geldi, İbrahim seni görmek istiyor deyince, tabii ki ne zaman isterse görüşürüz. Geçmişte İbrahim'i görmek isterdim O kaçardı. Korkardı, ‘Şivan hükümlüdür’ derdi. O şimdi korkusunu kırmış. O hasret çekiyordu, ağlıyordu. Bana dedi ki sana çok çok teşekkür ediyorum. Çok iyi işler yaptın. Sen her zaman bizim sevgilimizdin. Ancak sorunlar vardı o yüzden senden kaçıyordum. Doğruları dile getirdi. Bu görüşme bir tesadüf sonucu gerçekleşti. Ancak çok iyi de oldu ve çok da ses getirdi."dedi.

 

 
Bu haber toplam 8340 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri