Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Siyonistler, Serbest Kalacak Filistinli Esirleri Öldürmek İçin Örgüt Kurmuş

18.03.2009 19:16
Siyonist aileler, bırakılacak Filistinli esirlere suikast düzenlemek için plan yapıyor.
Filistin Enformasyon Merkezi

Yediot Aharanot gazetesinin verdiği habere göre, yapılacak bir esir değişimi anlaşmasıyla salıverilecek Filistinli esirlerin hareketlerini takip etmek, tazminat davası açmak ve onlara karşı suikast düzenlemek için bazı Siyonist ailelerin bir çete oluşturduklarını yazdı.

Gazete verdiği haberde şunları yazdı: “Çocuklarını kaybeden Siyonist ailelerin oluşturduğu bu çete kendisini şu anda ‘Göze göz’ örgütü diye tanıtıyor. Örgüt gizli çalışmalar yaptığı gibi çalışmaları içinde fon bile oluşturmuş.”

Gazete, söz konusu örgütün üyelerinden bazılarının şu ifadelerine de yer vermiş: “Çalışmalarımızın ilham kaynağı dünyadaki Nazi liderlerini takip edip onların yargılanmalarını sağlamak için kurulan Wiesenthal örgütüdür. Serbest bırakılacak esirler aleyhinde tazminat davaları açmak için hukukçu ve avukatlardan da yardım alıyoruz.”

Gazete çete üyelerinden başka birinin de şu anda ellerinde her bir Filistinli esirin ismi, ailesi, nerede çalıştığı ve nerede ikamet ettiği ile ilgili yeterli bilginin bulunduğunu belirterek ve Filistin aileleri tehdit ederek şöyle söylediğini yazdı: “Kudüs’te bir patlama işine karışmış bir kadın esiri tanırım. O birinci hedefimiz olacaktır. Çünkü yargılanması boyunca hep tebessüm etti. Ben bu gülümsemeyi kesip öbür dünyaya yollayacağım.”

Bu haber toplam 856 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri