Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Siz Esed'in medyası mısınız?

20.01.2014 13:23
Paralel yapının medya uzantıları “devlet sırrı” tanımadan Türkiye’yi yalan yanlış dünyaya “ihbar” ediyor. Dün de TIR olayı malum gazeteler tarafından böyle verildi.

HABER/ANALİZ

 

17 Aralık’ta düğmeye basılan karanlık operasyon her gün boyut değiştirerek Türkiye üzerine kabus gibi çökmeye çalışıyor.

DEVLET SIRRI TAKMIYORLAR

Uluslararası güdümlü kirli tuzağın Türkiye taşeronları artık “devlet sırrı” da dinlemez oldu. Yollarda TIR, otobüs bekleyerek sinekten yağ çıkarma peşine düştüler

Dün de Hatay’a gitmekte olan 3 TIR’ın Adana’da durdurulması malum medyayı teyakkuza geçirdi. 3 TIR, birden 7 TIR oldu. Hemen “TIR’larda silah ve mühimmat yüklü” propagandalarına başladılar.

SANKİ ESED'İN MEDYASI

Gerçek kısa zamanda ortaya çıktı. Valiliğin açıklamasıyla TIR’larda insanı yardım olduğu, araçlarda da MİT’in rutin görevlerini ifa eden personelin bulunduğu anlaşıldı.

İstediği malzemeyi yine bulamayan medya buna rağmen manşetlerini çarşaf çarşaf bu olaya ayırdı. Atılan manşetler okuyuculara “Sanki Türkiye’nin değil Esed rejiminin medyası” dedirtti.

HADDİNİ BİLMEZLİK

Dün AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik’in, kafasına göre arama yapan savcıya söylediği “Devletin sırları vardır. Bu haddini bilmezliktir” sözü “paralel medya” için de geçerli olsa gerek.

İşte hangi gazete olayı nasıl verdi?

 

Vatan Gazetesi:

Milliyet Gazetesi:

Taraf Gazetesi:

Bu haber toplam 2172 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri