Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sol Hatay’da Suriyeli, Okullarda Başörtülü Avına Çıktı

17.09.2012 16:38
TKP’nin haber portalı Sol adlı site, başörtüsü üzerinden minik çocukları da hedef almaktan kaçınmadı.

Başörtüsü Alerjili Postalsever Sol’dan Kaçmaz

28 Şubat sürecinin en postalsever sosyalist grubu olan TKP (o dönemin SİP’i) halk düşmanlığına devan ediyor. Halkın sahiplendiği İslami değerleri hedef alan TKP, “Sol” adlı haber sitesi üzerinden çirkin haberler yayınlıyor.

Birkaç haftadır Suriye’ye sığınan mülteciler üzerinden ırkçı ve kara bir propaganda yapan Sol, bugün de “Ve türban ilköğretime de girdi!” başlıklı haberiyle çocuklar üzerinden başörtüsü düşmanlığını sergiledi.

Ankara Batıkent’te bulunan Kardelen İlköğretim Okulu'nda küçük yaştaki çocukların türban taktığı görüldü. Yine Anadolu Ajansı'nın Türkiye'nin çeşitli illerinden çektiği fotoğraflardan birinde Adana'da okul sıralarında oturan türbanlı bir öğrenci dikkat çekti.” ifadelerinin yer aldığı haber üslubunun nasyonal-sosyalist parti İP’in Aydınlık gazetesinin ispiyoncu ve hedef gösteren üslubuna benzemesi dikkat çekti.

sol-org-turbanlilar-ilkogretime-girdi.jpg

***

Cumhuriyet'le Omuz Omuza

Kemalist güçlerin safında muhbirciliğe devam eden Sol’un sakallı ve başörtülü avına ayarlı objektifine aynı gün Cumhuriyet’te de rastlamak hiç tevafuk olmadı!

cumhuriyet-ilkogreti-turbanlilar.jpg

Bu haber toplam 12972 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , ,

igrenç
mahmet kara
bence ilkokulda okuyan çocuklardan tahrik olnacagını düşünüp küçüçük cocugu karatan zihinler sorgulanmalı. helal olsun ne güzel habe yapmıslar. sapık zihniyetler kadını paketleyip 2.sınıf insan muamelesi yapmak istiyorlar. bu yobazlıga geçit verilmeyecek. sol portal çok haklı bir haber yapmış
27 Aralık 2012 Perşembe 20:34
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri